دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
19 مهر 1402 - 08:57

حزب‌الله عراق: پایگاه‌های آمریکایی را هدف می‌گیریم

حزب‌الله عراق: پایگاه‌های آمریکایی را هدف می‌گیریم
دبیرکل گردان‌های حزب‌الله عراق هشدار داد که اگر آمریکا در درگیری‌های فلسطین مداخله کند، پایگاه‌های این کشور هدف موشک‌های این جنبش قرار خواهد گرفت.
کد خبر : 872643

به گزارش گروه جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، «ابوالحسین الحمیداوی» دبیرکل گردان‌های حزب‌الله عراق درباره کمک به رزمندگان فلسطینی تأکید کرد که «وظیفه شرعی ایجاب می‌کند که ما در میدان حضور داشته باشیم».

 الحمیداوی افزود: برای دفع شر دشمنان از سر ملت اسلامی و ساکنان غزه و سایر اراضی اشغالی باید در میدان حاضر باشیم.

وی به واشینگتن هشدار داد: اگر آمریکا در این جنگ مداخله کند، موشک‌ها، پهپادها و نیروهای ویژه ما در نهایت آمادگی قرار دارند تا پایگاه‌های آمریکا را هدف قرار دهند و منافعش را به خطر بیندازند.

دبیرکل گردان‌های حزب‌الله هشدار داد که در صورت مداخله آمریکا، مواضع رژیم صهیونیستی و مزدورانش را هدف قرار خواهند داد.

پیش از این هم، «اکرم الکعبی» دبیر کل جنبش مقاومت اسلامی «النجباء» عراق از مبارزه ملت فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی حمایت کرده بود.

الکعبی با انتشار پیامی در کانال تلگرامی خود نوشت: ما از همه برادران و عزیزان خود می‌خواهیم که در تظاهرات میلیونی روز جمعه شرکت کنند و پرچم‌های عراق و فلسطین را در دست داشته باشند.

وی تأکید کرد: یک بار دیگر می‌گوییم که اگر رژیم صهیونیستی دامنه جنگ را گسترش دهد، پهپادها و موشک‌های مقاومت نیز قدرت خود را نشان خواهند داد.

دبیر کل النجباء هشدار داد که هرگونه مداخله از سوی آمریکا یا هر کشور دیگری علیه ملت فلسطین، با پاسخ نظامی قاطع روبرو خواهد شد.

 نیروهای مقاومت فلسطین از شنبه هفته جاری عملیات بزرگی را با عنوان طوفان الاقصی آغاز کردند که تا کنون به هلاکت بیش از هزار اسرائیلی و زخمی شدن بیش از دو هزار نفر دیگر منجر شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر