دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
18 مهر 1402 - 15:00

سیدحسن خمینی: اینکه فلسطینی‌های مظلوم روی پای خودشان ایستاده‌اند، شادی‌آور است

سیدحسن خمینی: اینکه فلسطینی‌های مظلوم روی پای خودشان ایستاده‌اند، شادی‌آور است
متولی حرم مطهر امام خمینی(ره) با بیان اینکه خون صهیونیست‌های کشته‌شده در عملیات طوفان الاقصی، رنگین‌تر از شهدای فلسطینی در طول این سال‌ها نیست، گفت: اینکه یک مظلوم توانسته‌ روی پای خودش بایستد، شادی‌آور است.
کد خبر : 872556

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا،  حجت‌الاسلام سید حسن خمینی در آیین رونمایی از کتاب «به روایت دیگران» یادبود حسین عبداللهی مدیرمسئول فقید روزنامه آرمان ملی با اشاره به عملیات غرورآفرین حماس علیه مواضع صهیونیستی اظهار کرد: عملیات طوفان الاقصی کار بسیار بزرگی است و برای اولین بار است که مظلومیت مدافعانه فلسطینی‌ها به مظلومیت مهاجمانه تبدیل شده است.

وی افزود: این اتفاق که انحصار رسانه شکسته و مظلوم هم دارای تریبون شده و می‌تواند صدایش را برساند، توان ظالمان را به شدت پایین آورده و حتی در خود رسانه‌های غرب، اروپا و آمریکا آن گونه که سابقا از یک کشته، کشته‌ها ساختند، الان نمی‌توانند حرف بزنند؛ چراکه علاوه بر عقلایشان، رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی هم به میدان می‌آیند.

خمینی گفت: رژیم اسرائیل در طول این سال‌ها یاد گرفته بود که یک‌جانبه مطالبه کند و مثل یک بچه لوس که پدر و مادری مثل آمریکا و اروپا دارد، به همه چنگ بیاندازد و هر کسی هم می‌آمد او را تأدیب کند، جیغ و داد می‌کرد و فریاد می‌زد. هیچ وجدانی از کشته‌شدن هیچ قومی راضی نیست، اما اینگونه صحیحی نبود که در این مدت، اگر یک اسرائیلی یا آمریکایی کشته می‌شد، همه دنیا باید به تشییع جنازه می‌رفت، اما وقتی ۲۰۰ نفر فلسطینی کشته می‌شد، هیچ واکنشی نشان داده نمی‌شد.

متولی حرم مطهر امام خمینی (ره) با بیان اینکه خون صهیونیست‌های کشته‌شده در عملیات طوفان الاقصی، رنگین‌تر از شهدای فلسطینی در طول این سال‌ها نیست تاکید کرد: قدرت رسانه‌ای صهیونیست‌ها از بین رفته است. یک موقعی اگر این اتفاق می‌افتاد، چه فریاد‌ها و ناله‌ها سر می‌دادند، اما امروز باید علت‌ها را بررسی کنند که چرا به چنین نقطه‌ای رسیده‌اند که امت اسلامی از چنین اتفاقی، جشن می‌گیرد و آن را مبارک تلقی می‌کند. اینکه یک مظلوم توانسته روی پای خودش بایستد، شادی‌آور است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته