دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

سردار یزدی: تخلفات با سرعت به پرونده‌ قضائی تبدیل شوند

سردار یزدی: تخلفات با سرعت به پرونده‌ قضائی تبدیل شوند
دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: افزایش افسارگسیخته قیمت زمین و مسکن ما را با مشکلات عدیده و مردم را با سردرگمی و نارضایتی روبه‌رو کرده است.
کد خبر : 872527

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، سردار محمدرضا یزدی در مراسم آیین رونمایی از سامانه پنجره واحد زمین گفت: متاسفانه در ماجرای سامانه پنجره واحد زمین گرفتار یک معضل جدی هستیم.

دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی ادامه داد: افزایش افسارگسیخته قیمت زمین و مسکن ما را با مشکلات عدیده ای از جمله عدم شفافیت ضوابط و سازوکارها، نقایص در روش‌های اجرایی و خلأهای قانونی روبه‌رو کرده و موجب سردرگمی و نارضایتی بخش زیادی از مردم شده است. این وضعیت موجب بدنام شدن برخی مجریان و البته سوء استفاده دسته دیگری از آنان و صد البته سوءاستفاده سودجویان غیردولتی شده است.

وی ادامه داد: هر جا دستگاه‌ها اطلاعات و داده‌هایشان را به اشتراک گذاشتند، موفق‌تر بوده‌ایم.

یزدی با تاکید بر اینکه تخلفات باید به سرعت تبدیل به پرونده‌های قضائی شوند و دچار مرور زمان نشوند، گفت: با همکاری معاون اول رئیس جمهور برای فرمانده سپاه و سایر نیروهای مسلح ابلاغی ارسال کردیم تا استان‌ها به خصوص استانداران از امکانات نیروهای مسلح از جمله ماهواره خیام استفاده کنند و با جمع و جور کردن همه توان اجرایی، قضائی و نظاریتی‌شان جلوی زیادی خواهی و مفاسد در حوزه زمین و مرتع را بگیرند.

انتهای پیام/

ارسال نظر