دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
در جلسات هیئت ممیزه؛

۹ عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی به مرتبه استادی ارتقا یافتند

۹ عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی به مرتبه استادی ارتقا یافتند
۹ عضو هیئت علمی در جلسات هیئت ممیزه دانشگاه آزاد اسلامی به مرتبه استادی ارتقا یافتند.
کد خبر : 872463

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، جلسات هیئت ممیزه دانشگاه آزاد اسلامی برگزار و با ارتقای مرتبه علمی ۹ عضو هیئت علمی به استادی موافقت شد.

در این جلسات پس از بحث و بررسی پرونده‌ها، ۹ عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی به مرتبه استادی ارتقا یافتند.

در جلسات هیئت ممیزه با ارتقای مرتبه علمی دکتر آرزو طهمورت‌پور عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان، علیرضا مسجدی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز، محمود صادق‌زاده عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد، حسین پناهیان عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان، رضا صباغی ندوشن عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی، محمد صالحی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری، محبوبه مسرورنیا عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد، بهزاد کاویانی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و مسعود مختاری عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به مرتبه استادی موافقت شد.

طهمورث‌پور با مدرک دکتری تخصصی میکروبیولوژی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان است که بیش از ۹۵ مقاله چاپ شده در مجلات معتبر علمی و بین‌المللی، ۳۰ مقاله ISI منتشر شده توسط پایگاه Web of Science و ۵۳ مورد توالی ژن ۱۶srRNA باکتریایی ثبت شده در بانک جهانی ژن (NCBI) دارد.

وی تاکنون موفق به کسب عنوان پژوهشگر برتر و استاد منتخب شده است. 

مسجدی با مدرک دکتری تأسیسات آبیاری عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز است که دارای ۴۶ مقاله علمی ـ پژوهشی، ۳۸ مقاله ISI و چندین مقاله چاپ شده در مجلات معتبر داخلی و بین‌المللی است.

وی همچنین موفق به ساخت «دستگاه مولد موج با پریود‌های منظم و نامنظم و در تمامی مقاطع با طول و ارتفاع مختلف» و کسب عنوان پژوهشگر برتر شده است. 

صادق‌زاده دارای مدرک دکترای تخصصی زبان و ادبیات فارسی و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد است که دارای بیش از ۱۰۰ مقاله علمی ـ پژوهشی، ISI و علمی ترویجی است.

وی همچنین مفتخر به دریافت عنوان دبیر، استاد نمونه و پژوهشگر برتر شده است.

پناهیان با مدرک دکترای مدیریت مالی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان است که دارای بیش از ۹۰ مقاله منتشر شده در مجلات معتبر داخلی و خارجی است.

وی همچنین دارای چندین پروژه ملی برون‌دانشگاهی در رابطه با موضوعات مرتبط با بازار سرمایه، بازار پول و بیمه است.

صباغی ندوشن دارای مدرک دکتری تخصصی مهندسی برق ـ الکترونیک و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی است.

وی دارای بیش از ۱۰۰ مقاله علمی ـ پژوهشی، ISI و ... است که در سال‌های ۱۳۹۰، ۱۳۹۲ و ۱۴۰۰ موفق به کسب عنوان پژوهشگر برتر شده است.

صالحی با مدرک دکتری مدیریت آموزشی عضو هیئت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری است که بیش از ۲۰۰ مقاله چاپ شده در مجلات معتبر داخلی و خارجی و ۲۵ طرح پژوهشی دارد. 

مسرورنیا با مدرک دکتری شیمی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد است که ۶۰ مقاله ISI و بیش از ۱۵۰ مقاله ارائه شده در کنفرانس‌های داخلی و خارجی دارد. وی مجری ۴ طرح درون دانشگاهی و دو طرح برون‌دانشگاهی است.

کاویانی با مدرک دکتری تخصصی زیست‌شناسی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت است که بیش از ۱۵۰ مقاله علمی و ISI دارد.

وی همچنین چندین‌بار موفق به کسب عنوان پژوهشگر برتر و استاد نمونه در سال‌های متمادی شده است. 

مختاری با مدرک دکترای تخصصی شیمی آلی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت بوده که دارای بیش از ۹۰ مقاله ISI و علمی پژوهشی است و تاکنون موفق به کسب عنوان پژوهشگر برتر شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر