دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

باشگاه پرسپولیس آدرس غلط ندهد؛ یاسین سلمانی فصل مهم بدنسازی را از دست داد

باشگاه پرسپولیس آدرس غلط ندهد؛ یاسین سلمانی فصل مهم بدنسازی را از دست داد
مصدومیت طولانی مدت یاسین سلمانی افسوس خیلی‌ها را در پی داشت.
کد خبر : 872450

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، یاسین سلمانی تازه اوج گرفته و به تیم ملی هم دعوت شده بود؛ اما در بدترین زمان ممکن بدون اینکه با بازیکن حریف برخورد کند، دچار پارگی رباط صلیبی شد و تقریباً کل فصل فوتبال را از دست داد. مصدومیت سلمانی وقتی دردناک‌تر می‌شود که بدانیم او تازه در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار گرفته و توانسته بود رضایت کادر فنی سرخپوشان و تیم ملی را با هم جلب کند.

البته در مورد مصدومیت این بازیکن یک سری مسائل که مربوط به گذشته است مطرح می‌شود که خیلی سند و مدرکی برای آن وجود ندارد و بیشتر گمانه زنی است اما به هر حال بیشتر از اینکه پرسپولیس در این ماجرا بدشانس باشد خود بازیکن بدشانس است.

دست گل محمدی در خط هافبک پر است و قطعاً می‌تواند با وجود سایر نفرات جای خالی یاسین سلمانی را تا حدی پر کند اما برای خود این بازیکن واقعاً دردناک است که درست در اوج آمادگی و در شرایطی که به تیم ملی هم دعوت شده بود و حتی شانس حضور در جام ملت‌های آسیا را داشت،خانه نشین شود.

از طرفی تعداد زیاد بازیکنان مصدوم در پرسپولیس جای تامل فراوان دارد و قطعاً کادر فنی این تیم باید به صورت دقیق این مسئله را مورد بررسی قرار بدهند اینکه فقط بگوییم سلمانی به خاطر سفر طولانی مدت به هانگژو دچار مصدومیت شده دلیل خوبی نیست چرا که سه هافبک مصدوم دیگر پرسپولیس هیچ‌کدام به بازی‌های آسیایی نرفته بودند. ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس یادش باشد یاسین سلمانی بسیار دیرهنگام تصمیم به انتخاب تیم گرفت و این بازیکن فصل مهم بدنسازی را از دست داد.

حتی در مورد چمن آزادی هم باید با مطالعه بیشتر صحبت کرد و در نهایت اینکه باید تمام جوانب امر سنجیده شود تا راز مصدومیت‌های پیاپی بازیکنان پرسپولیس حداقل برای شخص یحیی گل محمدی برملا شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر