دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

اکران سالن‌های سینما در سانس صبح راه‌اندازی می‌شود

اکران سالن‌های سینما در سانس صبح راه‌اندازی می‌شود
رئیس سازمان سینمایی، برنامه اکران سالن‌های سینما در سانس‌های صبح را از برنامه‌های مدون شده سازمان سینمایی دانست و گفت: طرح اکران دانش‌آموزی برای صبح‌ها در دست اقدام است.
کد خبر : 872422

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمد خزاعی، رئیس سازمان سینمایی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، ۵۰ سالن سینما به همت موسسه سینماشهر به زودی افتتاح خواهد شد و در نظر داریم تا پایان کار دولت سیزدهم، ۴۰۰ سالن سینمایی دیگر نیز بهره‌برداری شود تا نهایتاً برنامه‌ریزی ما برای دستیابی به ۱۰۰۰ سالن در این دولت محقق شود.

خزاعی در این باره افزود: امیدوارم بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران دلسوز بیش از همیشه برای ارتقا و توسعه فضای فرهنگی و زیرساخت‌های سینمایی وارد میدان شوند.

رئیس سازمان سینمایی خاطر نشان کرد: در حال حاضر شور و نشاط مخاطبان به سینما بازگشته و منجر به دلگرمی سرمایه‌گذاران برای توسعه سالن‌های سینما شده است. در این شرایط لازم است به فکر تولید فیلم با شرایط مطلوب و ذائقه مخاطبان با موضوعات و ژانرهای مختلف باشیم.

خزاعی برنامه اکران سالن‌های سینما در سانس‌های صبح را از دیگر برنامه‌های مدون شده سازمان سینمایی دانست و گفت: طرح اکران دانش‌آموزی برای صبح‌ها در دست اقدام است.

انتهای پیام/

ارسال نظر