دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
17 مهر 1402 - 17:24

جامعه اسلامی دانشجویان: طوفان الاقصی خط پایانی بر رؤیای سازش با رژیم صهیونیستی است

جامعه اسلامی دانشجویان: طوفان الاقصی خط پایانی بر رؤیای سازش با رژیم صهیونیستی است
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با صدور بیانیه‌ای در حمایت از طوفان الاقصی تأکید کرد: این عملیات خط پایانی بر رؤیای سازش کشورهای اسلامی با رژیم سفاک صهیونیستی بود.
کد خبر : 872383

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با صدور بیانیه‌ای در حمایت از طوفان الاقصی تأکید کرد: این عملیات خط پایانی بود بر رؤیای سازش کشور‌های اسلامی با رژیم سفاک صهیونیستی و اتمام‌حجتی بود بر این رژیم که اگر بنای ادامه دادن مسیر فعلی را داشته باشد یا بخواهد کودک کشی‌های سالیان قبل را تکرار کند با پاسخی دندان‌شکن‌تر از موج حمله فعلی مواجه خواهد شد.

متن کامل بیانیه به شرح ذیل است:

عملیات همه‌جانبه و رعدآسای هوایی، زمینی و دریایی نیرو‌های مقاومت فلسطین به رژیم از همیشه درمانده‌­تر صهیونیستی که با عنوان طوفان الاقصی در ابعادی بزرگ و کم‌سابقه ضربات عظیم و غیرقابل کتمانی بر پیکره این رژیم موقت وارد آورده است و در کمتر از یک نیمروز نخست‌وزیر این کشور را وادار به درخواست کمک از بزرگ و کوچک مستکبران جهان نموده است موجب ایجاد بارقه امید و شوق در امت اسلامی شد.

این ضربه شست جانانه مقاومت فلسطین که با رشادت حماس و پشتیبانی مسلم حزب‌الله و سپاه قدس حاصل شده است بار دیگر ثابت نمود التزام عملی مسلمانان منطقه بر اصول مسلم اسلامی از جمله حفظ وحدت و عدم سازش با کافران و مستکبرین تا چه اندازه از امور چاره‌سازی می­کند و نصرت خدا را در پی خواهد داشت و پیروزی قطعی بر دشمن جز از این مسیر میسر نخواهد شد.

اهمیت این فتح الفتوح زمانی بیشتر می‌شود که در سالگرد ایامی رخ داده است که گرگ­های مسلح به دندان تیز شده، وعده پایان جمهوری اسلامی ایران را می‌دادند و بنای برانداختن نام اسلام را از تارک این کشور در فضای مجازی دنبال می­کردند و هنوز هم با ردوبدل کردن جوایز سیاسی به نا صلاح‌ترین گزینه­ها که صلح نوبل می­نامندش سعی در زنده نگه­داشتن این لاشه بی‌جان دارند.

زمانی که وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی در حال نوشتن توییت تبریک به نرگس محمدی بود تا در فشار رسانه­‌ای علیه جمهوری اسلامی نقش خود را انجام داده باشد، عملیات ظفرمندانه طوفان الاقصی رقم خورد تا نشان دهد امروز، توانایی دشمن خلاصه در مجازی و قدرت ما در میدان نبرد قابل اندازه­گیری است. پناه بر خدا از این وعده‌ی برحقش که " غمگین نشوید و سست نگردید، شما پیروزید اگر مؤمن باشید".

این سیلیِ ابتدایی اولین ماحصل و اولین پیامش ریختن هیمنه‌ی پوچِ رژیم غاصب، این بار نه در اذهانِ دشمنانش بلکه در انظارِ دوستانِ بی‌وفایی است که دیر یا زود این کفتارِ وحشی را در دم با دستانِ خویش ذبح خواهند کرد یا در مسلخِ وحدتِ جهانِ اسلام گرفتار خواهند دید و این عملیات بالمال تجلی دهنده‌ی پوشالی بودنِ پروپاگاندای زوار در رفته‌ی این دیکتاتوریِ افسارگسیخته‌ی خاورمیانه است؛ و این چنین است که روز به روز با هر قدمی که بر‌می­داریم به قله نزدیک‌تر می‌شویم و این‌طور است که هر دم بلوغ نظمِ نوین جهانی و تغییراتِ عظیم در نظم بین‌الملل حتمی‌تر و مسجل­تر به نظر می‌رسد.

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان نیز با یاد و خاطره نقش پررنگ سید شهدای مقاومت، ضمن تبریک این پیروزی ارزشمند یادآور می­‌شود این عملیات خط پایانی بود بر رؤیای سازش کشور‌های اسلامی با رژیم سفاک صهیونیستی و اتمام‌حجتی بود بر این رژیم که اگر بنای ادامه دادن مسیر فعلی را داشته باشد یا بخواهد کودک کشی‌های سالیان قبل را تکرار کند با پاسخی دندان­شکن­تر از موج حمله فعلی مواجه خواهد شد که ممکن است نسخه این لانه عنکبوت را در زمانی بسیار کم­تر از آنچه پیش­بینی می­شد بپیچد.

همچنین اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان ضمن حمایت از سربازان و سرداران جبهه مقاومت اعلام می­دارد که خود را نسبت به ادامه دادن مسیر رزمندگان در جبهه جنگ نرم سیاسی و فرهنگی ملزم می­دارد. باشد که با عنایت حضرت، ولی امر (عج) با هم­افزایی مجموعه­های انقلابی بتوانیم پیروزی­های جبهه مقاومت را در دانشگاه تکرار کنیم؛ ان­شاءالله

گفتنی است بسیج دانشجویی، دفترتحکیم وحدت، اتحادیه انجمن اسلامی مستقل و دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور نیز با صدور بیانیه‌های مختلف و برگزاری تجمعاتی حمایت همه‌جانبه خود را از جبهه مقاومت و طوفان الاقصی اعلام کرده بودند.

انتهای پیام/

ارسال نظر