دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

مهلت ثبت نام آزمون دانشنامه و گواهینامه دندانپزشکی مجدد تمدید شد

مهلت ثبت نام آزمون دانشنامه و گواهینامه دندانپزشکی مجدد تمدید شد
مهلت ثبت نام آزمون دانشنامه و گواهینامه تخصصی دندانپزشکی سال ۱۴۰۲ دوباره تمدید شد و داوطلبان می‌توانند در روز‌های ۱۵ تا ۱۷ آبان ماه ۱۴۰۲ در این آزمون ثبت نام کنند.
کد خبر : 872353

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، آزمون کتبی دانشنامه/ گواهینامه دندانپزشکی سال ۱۴۰۲ در روز دوشنبه ۱۳ آذر و آزمون شفاهی در روز‌های سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه ۱۴ تا ۱۶ آذرماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

داوطلبان واجد شرایط که دوره دستیاری را طبق مقررات به پایان رسانده اند، فرصت دارند در مهلت دوباره‌ای که از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شده در این آزمون ثبت نام کنند.

مهلت جدید ثبت نام آزمون دانشنامه و گواهینامه تخصصی دندانپزشکی از ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه ۱۵ آبان ماه تا ساعت ۱۲ ظهر چهارشنبه ۱۷ آبان ماه است.

داوطلبان واجد شرایط می‌توانند برای ثبت نام به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه کنند.

توجه: داوطلبان باید در همین بازه زمانی نسبت به ثبت نام نیز اقدام کنند.

هزینه ثبت نام برای افرادی که برای نخستین بار در آزمون شرکت می‌کنند ۳۲۰ هزار تومان، برای افرادی که برای دومین بار در آزمون شرکت می‌کنند ۶۴۰ هزار تومان و برای افرادی که برای سومین بار یا بیشتر در آزمون شرکت می‌کنند یک میلیون و ۲۸۰ هزار تومان است.

داوطلبان پس از پرداخت هزینه شرکت در آزمون، مراحل ثبت نام (بارگذاری مدارک و تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی) را کامل کرده و کد رهگیری را دریافت کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر