دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

آمادگی سپاه برای اعزام گروه‌های امدادی به مناطق زلزله‌زده افغانستان

آمادگی سپاه برای اعزام گروه‌های امدادی به مناطق زلزله‌زده افغانستان
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با دستور سرلشکر سلامی بخش‌های امدادی و درمانی سپاه آماده مشارکت در امدادرسانی به زلزله‌زدگان افغانستانی هستند.
کد خبر : 872341

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، در پی زلزله ۶.۳ ریشتری چند روز قبل در شمال غرب به شهر هرات و ولایات همجوار این شهر در افغانستان سردار سرتیپ پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه  با مردم مظلوم و مسلمان افغانستان به ویژه خانواده‌های قربانیان و خسارت دیدگان زلزله اخیر همدردی کرد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به این خبر، گفت: با دستور سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه مبنی بر امدادرسانی به زلزله زدگان افغانستانی، یگان‌های امدادی و درمانی سپاه و بسیج آماده هستند تا در صورت درخواست مقامات کابل در چارچوب همکاری‌های انسان دوستانه و بر اساس آموزه‌های اسلامی به کمک مردم زلزله زده و آسیب دیده از زلزله اخیر بشتابند.

سردار رمضان شریف افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره در مصائب و بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله علاوه بر کشور عزیزمان در صورت نیاز به مردم سایر کشورهای دیگر بویژه کشورهای منطقه که با مصائبی چون زلزله مواجه شده اند یاری‌ رسانده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر