دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
در گفت‌و‌گو با آنا مطرح شد؛

آخرین وضعیت محمد شیری در بیمارستان

آخرین وضعیت محمد شیری در بیمارستان
بازیگر سینما و تلویزیون که در بیمارستان بستری است آخرین وضعیت خود را تشریح کرد.
کد خبر : 872332

محمد شیری بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، با اشاره به این که از روز چهارشنبه در بخش «آی سی یو» یمارستان یاس بستری شده است گفت: قرار است عصر امروز (۱۷ مهرماه) به بخش عمومی منتقل شوم، اما منتظر بررسی پزشکان روی آزمایش‌ها و معاینات هستیم.

وی اظهار کرد: چند روزی بود که احساس کسالت داشتم تا این که روز چهارشنبه حالم بدتر شد و از ناحیه دهان دچار خونریزی شدم. هنوز به شرایط عادی برنگشته‌ام و محتاج دعای مردم خوبمان هستم.

شیری که آثار بیماری به وضوح در صدای خسته و رنجورش شنیده می‌شد در ادامه افزود: این که خبر بستری شدنم رسانه‌ای نشود خواسته خودم بود. تازه امروز با دوستان رسانه‌ای این موضوع را مطرح کردم. در همین مدت کوتاه هم تعدادی از دوستان و مردم عزیز مستقیم و باواسطه پیگیر احوالم بوده‌اند که لطف آن‌ها را نشان می‌دهد. امیدوارم که شرایطم بهتر شود تا بتوانم پاسخگوی لطف آن‌ها باشم.

آخرین وضعیت محمد شیری در بیمارستان از زبان خودش

لازم به یادآوری است محمد شیری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون متولد بهمن ۱۳۳۸ است. او فعالیت هنری را از سال ۱۳۴۹ آغاز کرده و در سال‌های اخیر بیشتر با حضور در آثار طنز تلویزیونی و سینمایی برای مخاطبان شناخته می‌شد. سریال‌هایی همچون: «آخرین روز تابستان»، «سیمای اقتصاد»، «هتل»، «چمدان»، «روزی عقابی»، «دردسر والدین»، «جایزه بزرگ»، «بایرام»، «شب‌های برره»، «جیران»، «ساختمان پزشکان» و «جاده چالوس» از جمله آثار تلویزیونی است که شیری در آن‌ها حضور داشته است.

این بازیگر پیشکسوت در فیلم‌های سینمایی «آخرین مهلت»، «دردسر بزرگ»، «شمعی در باد» و «لازانیا» نیز نقش‌آفرینی کرده است.

خبرگزاری آنا برای این هنرمند پیشکسوت آرزوی سلامتی و طول عمر دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته