دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

فراخوان مقاله نخستین همایش علمی هیئت و آیین‌های مذهبی اعلام شد

فراخوان مقاله نخستین همایش علمی هیئت و آیین‌های مذهبی اعلام شد
همایش علمی هیئت و آیین‌های مذهبی با همکاری مرکز تخصصی احیاء امر و اندیشکده هیئت 25 و 26 بهمن‌ امسال برگزار می‌شود. دبیرخانه این همایش فراخوان مقاله آن را اعلام کرد و پژوهشگران تا 30 مهر فرصت دارند چکیده مقالات خود را ارسال کنند.
کد خبر : 872326

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، همایش علمی هیئت و آیین‌های مذهبی با همکاری مرکز تخصصی احیاء امر و اندیشکده هیئت برگزار می‌شود. دبیرخانه این همایش فراخوان مقاله آن را اعلام کرد و پژوهشگران تا ۳۰ مهرماه فرصت دارند چکیده مقالات خود را ارسال کنند.

این همایش بناست ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه برگزار شود و دبیرخانه دائمی همایش در تهران، دانشگاه امام صادق علیه السلام، مرکز تخصصی احیاء امر واقع است.

دبیرخانه این همایش، محورهای شش‌گانه زیر را برای ارسال مقالات اعلام کرده است:

سیر تحول و تطور هیئت از حیث تعریف، ساختار، کارکرد، گونه‌ها، ابزار و وسایل عزاداری و ...سیر تحول و تطور آئین‌های مذهبی چون تعزیه، دسته‌های عزاداری، نخل‌گردانی و ...سیر تحول و تطور جایگاه اجتماعی مراسم سوگ و سُرور و نسبت هیأت با تحولات سیاسی اجتماعیسیر تحول و تطور منبر و سخنرانی، ادبیات دینی و شعر، مقتل‌نویسی و مقتل‌خوانی، نوحه، مدیحه، مداحی، سرود و ... در هیأت سیر تحول و تطور تعامل ادبی هیأت با زبان‌ها و گویش‌های مختلفکتاب‌شناسی کتب اثرگذار و جریان‌ساز در رابطه با هیأت و آئین‌های مذهبی

علاقه‌مندان برای شرکت در این همایش علمی باید از طریق سایت heyatconf.ir ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته