دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

چتر حمایت اجتماعی از کشاورزان گسترده‌تر می‌شود

چتر حمایت اجتماعی از کشاورزان گسترده‌تر می‌شود
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور اعلام کرد: با روش‌های تبیین، چتر حمایت اجتماعی صندوق از کشاورزان گسترده‌تر می‌شود.
کد خبر : 872291

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری علم و فناوری آنا، بیت‌الله برقراری، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور در نشست خبری که در حاشیه نمایشگاه روستاآباد برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به نیاز بخش کشاورزان به توسعه چنین صندوقی، بودجه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با عنایت ویژه دولت سیزدهم حدود ۱۶۵ درصد رشد کرده که بر اساس بررسی‌ها بیش از ۹۰ درصد آن محقق خواهد شد.

برنامه ریزی‌های هدفمند برای ارتقای فعالیت صندوق

برقراری تاکید کرد: با برنامه ریزی روش‌های تبیین صندوق، همت جمعی همکاران، همت کارگزاران، حضور میدانی در روستاها، اطلاع‌رسانی به جامعه هدف و همکاری با رسانه‌ها همگی جزء مواردی است که باعث افزایش تعداد اعضای صندوق خواهد شد و تلاش بر این است که چتر حمایت اجتماعی صندوق، کشاورزان بیشتری را تحت پوشش قرار دهد.

 ضرورت رفع چالش‌های موجود درمسیر حرکت صندوق

به گفته مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور، برای پیشبرد این هدف، برنامه‌های راهبردی در راستای تقویت و توسعه تدوین شده وحدود سه هزار نفر ساعت برای این برنامه ریزی‌های هدفمند وقت صرف کرده اند که حرکت به سمت کفایت مستمری و حفظ آینده صندوق و رفع چالش‌های موجود درمسیر حرکت از جمله اقدامات در این صندوق است.

انتهای پیام/

ارسال نظر