دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
در جلسه شورای هنر مطرح شد؛

برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و هنری دانشجویی با راهبری دانشگاه‌ها

برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و هنری دانشجویی با راهبری دانشگاه‌ها
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شورای هنر گفت: جشنواره‌های دانشجویی فرهنگی و هنری پس از سال‌ها با راهبری دانشگاه‌ها و همکاری نهاد‌های مرتبط برگزار می‌شود.
کد خبر : 872270

به گزارش خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا،  محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آخرین جلسه شورای هنر عنوان کرد: حوزه فرهنگ و هنر هم‌چنان روز‌های پررونق خود را می‌گذراند.

وی افزود: تجهیز دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران و حمایت از انجمن‌های نمایش، موسیقی و تجسمی در جهت پرورش نیرو‌های جدید و تغییر آهنگ فرهنگ و هنر به سوی هنر تراز انقلاب اسلامی بوده است. در کمسیون فرهنگی دولت مصوب شد ۵ درصد از بودجه دانشگاه‌های وزارت علوم و وزارت بهداشت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هزینه شود.

اسماعیلی با بیان اینکه جشنواره‌های دانشجویی فرهنگی و هنری پس از سال‌ها با راهبری دانشگاه‌ها و همکاری نهاد‌های مرتبط برگزار خواهد شد، گفت:‌ معافیت مالیاتی برای تولیدات نرم افزاری حوزه بین‌الملل و سخت افزاری ملی در جهت مطلوب سازی زیر ساخت‌های فرهنگی و هنری، مصوبه‌های جدید دولت جهت تقویت حوزه فرهنگ و هنر است که توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شده است.

این گزارش در دست تکمیل است.

انتهای پیام/

ارسال نظر