دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
16 مهر 1402 - 15:06

جمعیت اعتلا: اسرائیل به دست مقاومت ریشه‌کن می‌شود

جمعیت اعتلا: اسرائیل به دست مقاومت ریشه‌کن می‌شود
جمعیت اعتلای نهادهای مردمی انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای عملیات مقتدرانه و غرورآفرین مقاومت فلسطین علیه رژیم جعلی صهیونیستی را به ملت فلسطین، مسلمانان و آزادیخواهان جهان تبریک گفت.
کد خبر : 872127

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، جمعیت اعتلای نهاد‌های مردمی انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای عملیات مقتدرانه و غرورآفرین مقاومت فلسطین علیه رژیم جعلی صهیونیستی را به ملت فلسطین، همه مسلمانان و آزادیخواهان جهان تبریک گفت.

جمعیت اعتلای نهاد‌های مردمی انقلاب اسلامی در بخشی از بیانیه خود تاکید کرده است: عملیات حماسی طوفان الاقصی که در پاسخ به تشدید تجاوزات و لجاجت در اهانت به مسجدالاقصی توسط صهیونیست‌ها رقم خورده است، نشانگر عزم و اراده مقاومت و ملت فلسطین بر پایان دادن به اشغالگری و جنایت‌های بی امان رژیم کودک کش صهیونیستی است، بی‌تردید تا پیروزی نهایی و آزادی قدس شریف ادامه خواهد یافت.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

عملیات حماسی طوفان الاقصی که در کمتر از یک هفته از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه رژیم غاصب صهیونیستی رفتنی است و این سرطان به دست فلسطینیان و نیروی مقاومت ریشه کن خواهد شد، در پاسخ به تشدید تجاوزات و  لجاجت در اهانت به مسجدالاقصی توسط صهیونیست‌ها رقم خورده است، نشانگر عزم و اراده مقاومت و ملت فلسطین بر پایان دادن به اشغالگری و جنایت‌های بی امان رژیم کودک کش صهیونیستی است، بی‌تردید تا پیروزی نهایی و آزادی قدس شریف ادامه خواهد یافت.

در مقابل مقاومت ملت فلسطین و عملیات حماسی و تاریخی آنان سجده شکر به جا آورده و از مجامع بین المللی که در طول ۷۵ سال گذشته در مقابل تجاوزات شنیع و قتل عام وحشیانه کودکان و زنان فلسطینی سکوت اختیار کردند و نیز از کشور‌های اسلامی و عربی می‌خواهیم که از مقاومت مردم مظلوم فلسطین در دستیابی به حقوق مشروع و قانونی خود قاطعانه حمایت کنند.

در پایان لازم به ذکر است که اعضای جمعیت اعتلای نهاد‌های مردمی انقلاب اسلامی حمایت کامل خود را از این عملیات پیروز مندانه اعلام نموده و تا آخرین نفس در کنار مردم مظلوم فلسطین تا آزادی کامل آن سرزمین می‌ایستد.

انتهای پیام/

ارسال نظر