دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
16 مهر 1402 - 14:59

شورای ائتلاف: «طوفان الاقصی» صحنه‌های خفت‌باری از اشغالگران به نمایش گذاشت

شورای ائتلاف: «طوفان الاقصی» صحنه‌های خفت‌باری از اشغالگران به نمایش گذاشت
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی درپی اجرای عملیات گسترده ضدصهیونیستی گروه‌های مقاومت فلسطینی با عنوان طوفان‌الاقصی، حمایت خود را از رزمندگان مقاومت اعلام کرد.
کد خبر : 872125

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، درپی اجرای عملیات گسترده ضدصهیونیستی گروه‌های مقاومت فلسطینی با عنوان «طوفان‌الاقصی» شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای حمایت خود از رزمندگان مقاومت را اعلام کرد.

در این پیام آمده است:
عملیات گسترده زمینی، دریایی و هوایی نیرو‌های مقاومت فلسطینی علیه مراکز نظامی و شهرک‌های صهیونیست نشین که با عنوان «طوفان الاقصی» نامگذاری شده است، رژیم اشغالگر قدس و حامیانش را در شوک سهمگینی فروبرده است.

این عملیات که با شلیک ۵ هزار موشک، تصرف ۷ شهر و شهرک، به هلاکت رسیدن بیش از ۳۰۰ صهبونیست و اسارت صد‌ها تن از غاصبان همراه بوده است، ضمن تحمیل شکست سهمگین اطلاعاتی به رژیم صهیونیستی، توانمندی حیرت انگیز نیرو‌های مقاومت فلسطینی را در طراحی و اجرای عملیات‌های پیچیده اطلاعاتی، الکترونیکی و نظامی به رخ جهانیان کشاند.

طوفان الاقصی که از روز شنبه در لانه‌های عنکبوتی غاصبان قدس شریف وزیدن گرفته است، صحنه‌های خفت باری را از شکست و اضمحلال اشغالگران به نمایش گذاشته که تا پیش از این فقط در فیلم‌های هالیوودی دیده شده است. آمار و ارقامی که از تلفات اسرائیلی‌ها مخابره می‌شود، نشان می‌دهد که طوفان مقاومت بزرگترین فتح ضدصهیونیستی طی ۸۰ سال گذشته بوده است.  

آشفتگی و سردرگمی مقامات تل آویو از شکسته شدن هیمنه پوشالین این رژیم، این باور را در میان ملت‌های عربی و مسلمان به وجود آورد که پیروزی‌های ارتش اسرائبل در جنگ‌های عربی-اسرائیلی بیش از آنکه نتیجه قدرت استثنایی اسرائیل باشد نتیجه خیانت، اراده‌های ضعیف و دلبستگی‌های دنیوی سران عربی بوده است.

نیرو‌های مقاومت که برای اولین بار از دفاع به حمله وارد شده اند این حقیفت را به رخ جهانیان کشاندند که فرزندان روح الله و سربازان حاج قاسم برای جراحی غده سرطانی صهیونیسم از پیکره جهان اسلام عزم و اراده‌ای پولادین را در دل هایشان پرورش داده اند و در این طوفان بنیان برافکن افسانه‌های موساد و گنبدآهنین و مرکاوا‌ها را به عبرت‌های تاریخ تبدیل خواهند کرد.

شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب ضمن تبریک این فتح خیبرگونه وآرزوی توفیقات و پیروزی‌های بزرگتر برای گروه‌های مقاومت، بر دست و بازوی مجاهدان فلسطینی بوسه می‌زند و به آنان اطمینان می‌دهد که جمهوری اسلامی ایران فلسطین و فلسطینیان را تنها نخواهد گذاشت و تا فتح و آزادی قدس شریف لحظه‌ای آرام و قرار نخواهیم داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر