دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

سردار غفاری: دشمن می‌داند جنگ با ما نتیجه‌ای جز شکست برای آن‌ها ندارد

سردار غفاری: دشمن می‌داند جنگ با ما نتیجه‌ای جز شکست برای آن‌ها ندارد
فرمانده یگان‌های فاتحین کشور در جریان دومین رزمایش نبی اکرم(ص) گفت:‌ دشمن می‌داند جنگ با ما نتیجه‌ای جز شکست و فرار برای آن‌ها نخواهد داشت.
کد خبر : 872122

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، در جریان دومین رزمایش نبی اکرم (ص)، پنجمین یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت یگان ویژه فاتحین تهران بزرگ برگزار شد.

در این مراسم، سردار سیدجواد غفاری فرمانده یگان‌های فاتحین کشور طی سخنانی اظهار کرد: از اینکه در خدمت عزیزان فاتحین هستیم و مدتی هم در کنار شهید سلیمانی سربازی کردم خدا را شکر می‌کنم. آخرین لحظاتی هم که در کنار حرم حضرت زینب بودم از ایشان حواستم رزمنده بمانم و رزمنده بمیرم.

غفاری بیان کرد:  یک زمان دشمن به حرم اهل بیت حمله کرد و حضرت زینب (س) را به اسارت برد؛ اما در زمانی با سرمایه گذاری بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار نتوانست برای بار دوم به حرم اهل بیت دست پیدا کند.

فرمانده سابق مستشاران ایرانی در سوریه خاطرنشان کرد: در سال ۹۰ دوستان سوری به ما گفتند دشمن می‌خواهد با هفتصد نفر به حرم حضرت زینب حمله کند. عده ما در آن زمان به ۵۰ نفر نمی‌رسید، اما خودمان را به حرم حضرت زینب (س)  رساندیم. هرچند آن حمله رخ نداد. اما باید گفت در حقیقت شهدا مانع ورود دشمن به حرم حضرت زینب شدند و ان‌شاءالله هیچ‌گاه دست دشمن به حرم اهل بیت نخواهد رسید.

فرمانده یگان‌های فاتحین کشور عنوان کرد: از اول پیروزی انقلاب اسلامی دشمن هرکاری توانست انجام داد، اما شکست خورد. حتی در یمن هم ناتوی عربی جنگ به راه انداخت و در سوریه یک جنگ جهانی را ایجاد کردند، اما شکست خوردند.

وی افزود: دشمن در عراق به دروازه‌های بغداد رسید. اما شهید سلیمانی با فرزندان شما خانواده‌های شهدا تا ۴۰ کیلومتری بغداد رفت و مانع از سقوط آن شد. این یک مدال افتخار برای خانواده‌های شهداست.

غفاری گفت: دشمن هر کجا به صف سپاه علوی زد شکست خورد. فخر دوم شما این است که در روز قیامت در پیشگاه اهل بیت رو سفید هستید. همان کسانی که داعش را مسلح کردند هنوز هم هستند، اما دشمن می‌داند قدرت جنگ با کسانی که زیر پرچم پسر فاطمه ایستاده اند را ندارد. ما هم با شهدا عهد می‌بندیم که راه آن‌ها را ادامه دهیم.

وی گفت: دشمن می‌داند جنگ با ما نتیجه‌ای جز شکست و فرار برای آن‌ها نخواهد داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر