دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

قنواتی: شکست بدی مقابل سپاهان داشتیم/ انتظار از دروازه‌بان تیم ملی عراق بیشتر بود

قنواتی: شکست بدی مقابل سپاهان داشتیم  انتظار از دروازه‌بان تیم ملی عراق بیشتر بود
سرپرست تیم صنعت نفت آبادان گفت: صددرصد شکست بدی داشتیم و انتظار از دروازه‌بان تیم ملی عراق بازی بهتری بود.
کد خبر : 872051

علی قنواتی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، در مورد اینکه انتظار برتری پرگل تیم سپاهان را مقابل صنعت نفت آبادان داشت، اظهار کرد: انتظار می‌رفت تا نتوانیم در این بازی برنده باشیم ولی شکست را با نتیجه ۴ بر یک باور نداشتیم. ما دو بازی خانگی را که میزبان بودیم از دست دادیم و عدم برگزاری این دو بازی لیگ برتر باعث شد تا تیم ما هماهنگی و انسجام را از دست بدهد و از طرفی دیگر می‌شد در این بازی‌های خانگی حداقل چهار امتیاز بگیریم که از لحاظ روحی روانی شرایط را برای‌مان بهتر می‌کرد ولی این دو بازی به تعویق افتاد.

وی ادامه داد: از طرفی دیگر سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده بود و هفته قبل که بازی این تیم با الاتحاد عربستان لغو شد، با انگیزه بسیار زیاد و حمایت تماشاگران خودی با تمام توان بازی کرد. تیم ما چند دقیقه‌ای را دوام آورد و بر اثر اشتباهات خط دفاعی و فرصت‌هایی که نصیب سپاهان شد نیمه اول را از دست داد و سه مرتبه دروازه‌اش باز شد. در نیمه دوم بازی بهتری انجام دادیم و بعد از خوردن گل چهارم، صاحب موقعیت‌هایی شدیم که در نهایت به گل نخست رسیدیم و می توانستیم اختلاف را کمتر کنیم ولی امکان جبران کامل گل‌های خورده نبود و در نهایت این شکست سنگین را پذیرا شدیم.

سرپرست تیم صنعت نفت در واکنش به انتقاداتی که از عملکرد فهد طالب دروازه‌بان عراقی این تیم مقابل سپاهان شده، عنوان کرد: معتقدیم ساختار دفاعی تیم ما شامل مدافعان و دروازه‌بان دچار تزلزل شده و یک بخش عمده به دروازه‌بان تیم بازمی‌گردد که نمی‌توان اشتباه فردی دانست ولی خط دفاعی اشتباه کرد و انتظار از دروازه‌بان تیم ملی عراق بازی بهتری بود. صددرصد شکست بدی داشتیم و نتیجه ضعیفی گرفتیم. باید بازسازی روحی روانی و جسمانی انجام دهیم. امیدواریم سریع‌تر تیم را ریکاوری ذهنی کنیم تا آماده بازی‌هایی که با ملوان و استقلال خوزستان داریم شویم. 

انتهای پیام/

ارسال نظر