دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
14 مهر 1402 - 13:45

بازی‌های آسیایی هانگژو| دست آتوسا گلشادنژاد به مدال نرسید

بازی‌های آسیایی هانگژو| دست آتوسا گلشادنژاد به مدال نرسید
نماینده وزن ۶۱- مسابقات کاراته کمیته بانوان برای کسب مدال برنز برابر کانای آسل از قزاقستان قرار گرفت و در نهایت با نتیجه ۱ بر صفر شکست خورد و دستش از مدال کوتاه ماند.
کد خبر : 871732

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، آتوسا گلشاد نژاد که در دور اول برابر حریف اماراتی خود پیروز شده بود، در مسابقه دوم مقابل نگوآن از ویتنام شکست خورد و به جدول بازنده‌ها رفت.  وی در این دور ابتدا موفق به غلبه بر کاراته کای ماکائویی شد و سپس برابر نماینده قزاقستان شکست را پذیرا شد و دست خالی بازی‌های آسیایی هانگژو را ترک کرد.

پگاه زنگنه: اعتراضی به داوری نداریم

مربی تیم ملی کاراته بانوان پس از باخت گلشاد نژاد برای کسب مدال برنزگفت: در خصوص داوری اعتراضی نداریم، ولی در مسابقه قبلی ما فکر کردیم یک ثانیه مانده به اتمام مسابقه که باید مدیریت می‌شد، ولی امتیاز نماینده ویتنام چهار ثانیه قبل ثبت شده بود به همین، ولی وقتی ویدیو چک بررسی شد تایم برگشت و این فرصت را از دست دادیم.

وی ادامه داد: در مسابقه مقابل قزاقستان، اما آتوسا قبلاً دوبار این حریف را برده بود و در همین قهرمانی آسیا باشکست وی مدال طلا گرفت، ولی اینبار به رغم تلاشی که کرد موفق نشد.

زنگنه در خاتمه ابراز داشت: امروز آتوسا تمام تلاشش را کرد، ولی امیدوارم فردا و پس فردا نمایندگان کشورمان بر روی سکو بروند و این امید را داریم تا آن‌ها برای کشور عزیزمان افتخار آفرینی کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر