دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
10 مهر 1402 - 22:45

دفتر هیئت نظارت، جایگزین کمیسیون نظارت دبیرخانه مجمع تشخیص می‌شود

دفتر هیئت نظارت، جایگزین کمیسیون نظارت دبیرخانه مجمع تشخیص می‌شود
دبیر هیئت عالی نظارت در ابتدای جلسه با اشاره به آیین‌نامه جدید هیئت که به تأیید مقام معظم رهبری رسیده است، گفت: طبق این آیین‌نامه دفتر هیئت نظارت زیر نظر دبیر آن تشکیل و جایگزین کمیسیون نظارت دبیرخانه مجمع خواهد شد.
کد خبر : 871198

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، 

ذوالقدر، دبیر هیئت عالی نظارت در ابتدای جلسه با اشاره به آیین‌نامه جدید هیئت که به تأیید مقام معظم رهبری رسیده است، گفت: طبق این آیین‌نامه دفتر هیئت نظارت زیر نظر دبیر آن تشکیل و جایگزین کمیسیون نظارت دبیرخانه مجمع خواهد شد.

او افزود: از این پس کمیسیون‌های مجمع و دبیرخانه در حوزه تخصصی خود به هیئت عالی نظارت کمک خواهند نمود و دفتر نظارت پیگیری، هماهنگی، تلفیق و تنظیم گزارشات کمیسیون‌ها و انجام امور دبیرخانه‌ای هیئت را بر عهده خواهد داشت.

دبیر هیئت عالی نظارت، با تقدیر از زحمات و تلاش‌های چندساله آقای آقا محمدی که ریاست کمیسیون نظارت دبیرخانه مجمع را بر عهده داشته است، مرتضی نبوی، عضو این هیئت را به عنوان رئیس دفتر نظارت معرفی کرد.

پس از این توضیحات، هیئت عالی نظارت وارد دستور کار شد و تبصره یک ماده ۳ طرح «تأمین ملی تولید و زیرساخت‌ها» را از لحاظ مغایرت یا عدم تطبیق با سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و سیاست‌های کلی برنامه هفتم مورد بررسی قرار داد.

انتهای پیام/

ارسال نظر