دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

پوررستم: بدون وحدت دانشگاه و جامعه هیچ تحولی صورت نمی‌پذیرد

پوررستم: بدون وحدت دانشگاه و جامعه هیچ تحولی صورت نمی‌پذیرد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی بر وحدت دانشگاه و جامعه، تأکید کرد و گفت: بدون همکاری و اتحاد هیچ تحولی در جامعه صورت نمی‌پذیرد.
کد خبر : 871170

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، توحید پوررستم، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی ضمن ابراز خرسندی از اجرای نظام‌نامه مدیریت دانشی جدید دانشگاه آزاد اسلامی در واحد تهران مرکزی، گفت: واحد تهران مرکزی با داشتن 50 هزار دانشجو در کلیه رشته گرایش‌های آموزشی یکی از قطب‌های مهم علمی کشور محسوب می‌شود. 

او بر وحدت دانشگاه و جامعه، تأکید کرد و گفت: بدون همکاری و اتحاد هیچ تحولی در جامعه صورت نمی‌پذیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی در ادامه بیان داشت: تصویب طرح پیشنهادی نظام‌نامه مدیریت دانشی جدید دانشگاه آزاد اسلامی با محوریت توسعه علوم انسانی و اسلامی در مردادماه سال جاری در دانشگاه آزاد اسلامی به تصویب رسید که در پی آن طرح ایجاد دانشکد‌گان نیز مطرح شد که برای اجرای آن در واحد تهران مرکزی نیاز به همکاری و همفکری دقیق و کارشناسی داریم تا به نتیجه مطلوب برسیم.

او در ادامه به بررسی و مسائل مربوط به امور آموزشی و پژوهشی تحصیلات تکمیلی، ارتقاء سامانه آموزشیار، بازنگری فرم‌های اولیه ثبت‌نام، بازبینی شرایط امتحان جامع، بازنگری سرفصل دروس، برگزاری مراسم توجیهی دانشجویان جدیدالورود و ...توضیحاتی ارائه داد.

انتهای پیام/

ارسال نظر