دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

تولید فیلم کوتاه «بالا، پایین» تمام شد

تولید فیلم کوتاه «بالا، پایین» تمام شد
فیلم کوتاه «بالا، پایین» به نویسندگی و کارگردانی محمدعلی حسینی و تهیه‌کنندگی مشترک زهرا راسار و انجمن سینمای جوانان ایران تولید شد.
کد خبر : 871005

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، تولید فیلم کوتاه «بالا، پایین» به نویسندگی و کارگردانی محمدعلی حسینی و تهیه کنندگی مشترک زهرا راسار و انجمن سینمای جوانان ایران، به پایان رسید.

این فیلم کوتاه که یکی از طرح‌های مورد تایید پیچینگ انجمن سینمای جوانان ایران است، هم اکنون در حال سپری کردن مراحل فنی و پست پروداکشن است و احتمال دارد طراحی و ساخت جلوه‌های ویژه آن بیش از ۲ ماه زمان ببرد.

فیلمبرداری «بالا، پایین» که در ژانر کودک و در حال و هوای فانتزی ساخته شده است، در سرحد آباد و مهرشهر کرج و مدت ۵ روز به طول انجامید.

بابک بهشاد و یاسمن نصیری همراه با بازیگران کودک؛ پویا یوسفی و هلیا فروغیان، مقابل دوربین مهدی ایل بیگی رفتند. در خلاصه داستان «بالا، پایین» آمده است: «خانه در حال تخریب است. پس پارسا و نازی برای نجات خانه دست به کار می‌شوند.»

برخی از عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از: نویسنده و کارگردان: محمدعلی حسینی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: علی نصیر، منشی صحنه: غزاله غلامی، مدیر فیلمبرداری: مهدی ایل بیگی، صدابردار: سامان شهامت، گریم: صحرا صدری، طراح صحنه: فرهاد محمد ربیع، تدوین: محمدعلی حسینی، مدیر تولید: حمیدرضا ساسانی، عکاس: سامان اکبری، مشاور رسانه‌ای: آزاده فضلی، تهیه کننده: زهرا راسار و انجمن سینمای جوانان ایران.

انتهای پیام/

ارسال نظر