دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

«سخنگوی وزارت آموزش و پرورش» منصوب شد

«سخنگوی وزارت آموزش و پرورش» منصوب شد
از سوی وزیر آموزش و پرورش، علی فرهادی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع» به عنوان سخنگوی وزارت آموزش و پرورش منصوب شد.
کد خبر : 870915

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، از سوی وزیر آموزش و پرورش، علی فرهادی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع به عنوان سخنگوی وزارت آموزش و پرورش منصوب شد.

در متن حکم رضامراد صحرایی آمده است: نظر به تعهد تجارب ارزنده و شایستگی جناب‌عالی به موجب این ابلاغ به عنوان «سخنگوی وزارت آموزش و پرورش» منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از پیشگاه خداوند متعال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و بیانیه گام دوم انقلاب همچنین پیگیری سیاست‌های رئیس جمهور محترم با رعایت اصول عدالت محوری، انقلابی‌گری، مردم داری، پاک دستی و فسادستیزی و قانون مداری دولت مردمی در جهت تحقق سند تحول بنیادین و توجه ویژه به موارد زیر موفق و مؤید باشید:

ـ ایجاد ارتباط مستمر با اصحاب رسانه در جهت روایتگری صادقانه از برنامه‌ها و اقدامات وزارت آموزش و پرورش دولت مردمی

ـ برگزاری منظم نشست‌های خبری و پاسخگویی شفاف و دقیق به رسانه‌ها

ـ پاسخگویی به ابهامات، رفع شبهات و تنویر افکار عمومی

ـ بیان دستاوردها، اقدامات و تحولات وزارت آموزش و پرورش دولت مردمی

ـ حضور منظم و مؤثر در رسانه‌ها به‌ویژه صداوسیما و خبرگزاری‌ها

لازم است کلیه معاونت‌ها، مراکز و ادارات کل تابع در خصوص مأموریت‌های ذکر شده به ویژه ارائه دقیق و سریع اطلاعات و آمار واحد‌های وزارت آموزش و پرورش هماهنگی لازم را با شما داشته باشند.

توفیق روزافزون جناب‌عالی را در انجام وظایف و مأموریت‌های محول، خدمت بی‌منت به مردم شریف و رعایت قانون و مقررات برای تحقق عدالت آموزشی و تربیتی از خداوند منان مسألت دارم.

انتهای پیام/

ارسال نظر