دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

برگزاری آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان در نیمه اول آبان‌ماه

برگزاری آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان در نیمه اول آبان‌ماه
بر اساس اعلام دانشگاه فرهنگیان، آزمون جامع اصلح ویژه افراد مجاز، نیمه اول آبان ماه ۱۴۰۲ در محل پردیس‌ها و مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد.
کد خبر : 870880

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون جامع (اصلح) مهارت‌آموزان (اعم از مشمولان ماده ۲۸ و قانون تعیین تکلیف) ورودی قبل از سال ۱۴۰۲، می‌رساند، آزمون جامع اصلح ویژه افراد مجاز، نیمه اول آبان ­ماه ۱۴۰۲ در محل پردیس‌ها و مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد.

در این اطلاعیه آمده است: افرادی مجاز به شرکت در این آزمون خواهند بود که پودمان‌­های یک، دو و دوره فرهنگی را با موفقیت گذرانده و نمره حد نصاب را در تمامی دروس آموزشی، کارورزی و فرهنگی کسب کرده باشند.

همچنین داوطلبانی مجاز هستند که تاکنون کمتر از سه بار در آزمون جامع (اصلح) شرکت داشته‌­اند و افرادی که سه بار در آزمون اصلح شرکت داشته و موفق به کسب حد نصاب لازم نشده­‌اند، به روی این فرم کلیک و آن را تکمیل کنند تا در صورت کسب مجوز، امکان حضورشان در آزمون فراهم شود.

این اطلاعیه تصریح می‌کند: داوطلبان برای به‌روز‌رسانی اطلاعاتی که قبلاً ثبت کرده­‌اند، حتماً به سامانه هدف به آدرس https://hadaf.cfu.ac.ir/ مراجعه کنند.

همچنین داوطلبان جهت دریافت محتوای دروس آزمون جامع (اصلح) به لینک https://cfu.ac.ir/ci/fa/۲۵۱۵۸۸ مراجعه کنند.

بر این اساس چارچوب سنجش و راهنمای آزمون جامع اصلح کلیه رشته‌ها و منابع آزمون در فایل پیوست اطلاعیه قابل دسترسی است، جزئیات برگزاری آزمون در اطلاعیه‌های بعدی مرکز سنجش معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد و داوطلبان باید توجه کنند که حتما شرایط شرکت در آزمون مذکور را داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر