دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
07 مهر 1402 - 15:14

تیم ملی والیبال به ریودوژانیرو رسید/ چمدان پزشکی به برزیل نرسید!

تیم ملی والیبال به ریودوژانیرو رسید  چمدان پزشکی به برزیل نرسید!
تیم ملی والیبال ایران برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک به شهر ریودوژانیروی برزیل رسید.
کد خبر : 870474

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، رقابت‌های انتخابی المپیک در گروه مردان از ۸ تا ۱۶ مهرماه ۱۴۰۲ به میزبانی سه کشور برزیل، چین و ژاپن برگزار می‌شود. تیم ملی والیبال ایران که در بازی‌های آسیایی هانگژو عنوان قهرمانی را به دست آورد پس از اتمام پیکار‌ها راهی برزیل شد و سرانجام پس از سفری تقریباً ۶۰ ساعته بامداد امروز به وقت برزیل به ریو رسید.

کاروان والیبال ایران از چین راهی دبی شد، از آنجا به سائوپائولو پرواز کرد و سپس با اتوبوس به ریودوژانیرو رسید.موضوع مهمی که در سفر ملی پوشان به ریو رخ داد، نرسیدن چمدان پزشکی به برزیل است. کاروان والیبال ایران برای پیگیری این موضوع چند ساعت را در فرودگاه معطل ماند، سرانجام به نتیجه‌ای نرسید.

بدین ترتیب تیم ملی والیبال ایران در شرایطی باید خود را برای مصاف با حریفان آماده کند که دستگا‌های پزشکی همراه تیم نیست.

اعضای تیم ملی والیبال ایران پس از استراحت و صرف صبحانه، ساعت ۱۱ صبح به وقت محلی نخستین جلسه آنالیز و هماهنگی را برگزار خواهند کرد.

سیدمحمد موسوی عراقی، امیرحسین اسفندیار، شهروز همایونفرمنش، میثم صالحی، پوریا حسین‌خانزاده، محمدطاهر وادی، جواد کریمی، امین اسماعیل‌نژاد، صابر کاظمی، محمد، ولی زاده، مهدی جلوه، محمدرضا حضرت‌پور، مبین نصری و آرمان صالحی ۱۴ بازیکن تیم ملی والیبال ایران در این رقابت‌ها هستند.

مصطفی کارخانه (مدیر کاروان)، میلاد دارابی (سرپرست)، بهروز عطایی (سرمربی)، علیرضا طلوع‌کیان (مربی)، مسعود آرمات (مربی)، یاناس ویچیچ (کمک مربی و بدنساز)، امین علی اکبری (آنالیزور)، نیما ده‌پناه (فیزیوتراپ)، رضا قلی‌پور (پزشک) و مهدی فتحی (ماساژور) کادر فنی تیم ملی ایران را در این رقابت‌ها تشکیل می‌دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر