دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
05 مهر 1402 - 19:03

آمادگی هلال‌احمر برای درمان مصدومان حادثه آتش‌سوزی عراق

آمادگی هلال‌احمر برای درمان مصدومان حادثه آتش‌سوزی عراق
رئیس جمعیت هلال‌احمر کشورمان در پیام‌هایی جداگانه به وزیر بهداشت عراق و رئیس هلال‌احمر این کشور، از آمادگی کشورمان برای درمان مصدومان حادثه آتش‌سوزی عراق خبر داد.
کد خبر : 870264

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال‌احمر، آمادگی جمعیت هلال‌احمر ایران را جهت درمان مصدومان این حادثه دردناک در بیمارستان‌های کشورمان اعلام کرد.

متن پیام‌های رئیس جمعیت هلال‌احمر کشورمان، به صالح الحسناوی وزیر بهداشت عراق و یاسین احمد عباس رئیس هلال‌احمر این کشور به شرح زیر است:

«از طرف جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران، مایلم فرصت را غنیمت شمرده و مراتب درود و احترام خود را به جنابعالی و همکاران محترمتان در وزارت بهداشت عراق ابلاغ نمایم.

با اندوه فراوان، از وقوع آتش‌سوزی در تالار جشن عروسی در شهرستان حمدانیه استان نینوا واقع در شمال کشور عراق مطلع شدیم که متأسفانه تاکنون منجر به کشته شدن ۱۱۴ نفر و مجروح شدن بیش از ۱۵۰ نفر از مردم آن کشور و همچنین خسارات گسترده به ساختمان تالار شده است.

در این شرایط سخت، از طرف خود و جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران به جنابعالی و همکارانتان در وزارت بهداشت عراق تسلیت عرض می‌نمایم و آمادگی خود را جهت درمان مصدومان آن حادثه دردناک در بیمارستان‌های کشورمان اعلام می‌نمایم.

مراتب همدردی جمعیت هلال‌احمر ایران را به کسانی که عزیزان خود را از دست داده‌اند، ابلاغ می‌نمایم و برای جنابعالی و همکارانتان در ایفای تلاش‌های بشردوستانه‌تان به منظور ارائه خدمات به آسیب دیدگان آرزوی موفقیت دارم.

انتهای پیام/

ارسال نظر