دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
محمدی در جمع خبرنگاران اعلام کرد؛

کاهش ۳۰درصدی درخواست‌های مردمی با موضوع نظافت

کاهش ۳۰درصدی درخواست‌های مردمی با موضوع نظافت
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از تجمیع قراردادهای این سازمان با پیمانکاران جمع‌آوری پسماند و تحول در این بخش با تغییر قراردادها خبر داد.
کد خبر : 870074

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، رضا محمدی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه قراردادهای سازمان پسماند تجمیع شده است، گفت: قراردادها را از پهنه ناحیه به منطقه رساندیم و امیدواریم تا پایان مهرماه چاپ آگهی انجام دهیم و قراردادها را با شرایط جدید و با فهرست بهای سازمان برنامه دنبال کنیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با بیان اینکه تحولات زیرساختی در جمع‌آوری پسماند، با تغییر شرایط قراردادها ایجاد خواهد شد، خاطرنشان کرد: اگر برای بررسی وضع موجود به سامانه‌های کنترلی شهرداری تهران مراجعه کنیم، می‌بینیم که در دهه سوم شهریورماه پیام‌ها و درخواست‌های مردمی با موضوع نظافت نسبت به دهه دوم ۳۰ درصد کاهش یافته و از ۱۲ هزار پیام به هشت هزار پیام رسیده و خوشبختانه روند رو به بهبودی است.

محمدی با تأکید بر اینکه اصلی‌ترین شاخص‌های عملکردی ما به قراردادها برمی‌گردد، تصریح کرد: با این تغییرات، وضعیت بسیار مطلوبی را شاهد خواهیم بود.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با بیان اینکه جمع‌آوری مخازن پسماند در دستور کار نیست، یادآور شد: تغییر شکل مخازن در گام‌های بعدی اتفاق خواهد افتاد.

انتهای پیام/

ارسال نظر