دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

انتصاب جدید در شبکه دو سیما

انتصاب جدید در شبکه دو سیما
مدیر شبکه دو سیما با صدور حکمی سرپرست گروه معارف اسلامی این شبکه تلویزیونی را منصوب کرد.
کد خبر : 869992

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، حامد بامروت‌نژاد مدیر شبکه دو سیما مدیر شبکه دو سیما با صدور حکمی سرپرست گروه معارف اسلامی این شبکه تلویزیونی را منصوب کرد.

 در حکم علیرضا رشادتی به عنوان سرپرست گروه معارف اسلامی آمده است:
«با عنایت به تعهد و تجربیات جنابعالی در عرصه رسانه به موجب این حکم به عنوان «سرپرست گروه معارف اسلامی شبکه دو» منصوب می‌شوید. تبیین و پردازش صحیح اصول چهارگانه مورد تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی، استفاده از تمامی ظرفیت‌های کشور و سازمان به منظور تقویت بنیه دینی و ایمان روشن‌بینانه مخاطبینِ هدف، طراحی سوژه‌ها و فعالیت‌های خلاقانه و استفاده هوشمندانه از مباحث کارشناسی در پاسخ به شبهات و تبلیغات شبکه‌های معاند، استفاده از کارشناسان باتجربه و مطلع و طرح موضوعات مورد نیاز مخاطب، برقراری ارتباط منطقی و اصولی با حوزه‌های مختلف و مرتبط کشور و سازمان، برنامه‌ریزی برای آسیب‌شناسی وضعت کنونی و ارائه ساز و کار‌های مناسب برای ارتقای کیفی برنامه‌های معارفی از اهم انتظارات اینجانب است.

لازم می‌دانم از زحمات ارزشمند جناب آقای رضا ابراهیم‌پور در زمان تصدی مسئولیت گروه معارف اسلامی شبکه قدردانی نمایم. امید دارم با استعانت از درگاه الهی و ائمه معصومین علیهم‌السلام در تحقق آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و منصور باشید.»

انتهای پیام/

ارسال نظر