دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
04 مهر 1402 - 15:10

افزایش ۱۰ درصدی جذب دانش‌آموز در مدارس سمای سیرجان

افزایش ۱۰ درصدی جذب دانش‌آموز در مدارس سمای سیرجان
معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان از افزایش چشمگیر تعداد ثبت‌ نام دانش‌آموز در مدارس سمای سیرجان خبر داد.
کد خبر : 869960

مهدی یزدان‌خواه معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا از افزایش چشمگیر تعداد ثبت‌ نام دانش‌آموزان مدارس سمای سیرجان خبر داد و اظهار کرد: این مدارس در چهار مقطع پیش‌دبستانی، دبستان، متوسطه اول و هنرستان ویژه دانش‌آموزان دختر و پسر فعالیت دارند که در سال تحصیلی جدید با توجه به جابه‌جایی مدارس و قرارگرفتن مدارس در مناطق مختلف شهر با افزایش ۱۰ درصدی جذب در مقایسه با سال گذشته روبه‌رو بوده‌ایم.

وی افزود: در سال تحصیلی جدید سه استراتژی شامل نظام جامع مدیریت منابع انسانی، روش‌های فعال تربیتی و تقویت تعامل با خانواده‌ها  در این معاونت دنبال می‌شود و برنامه‌هایی امسال در ذیل این سه استراتژی جا گرفته و تنظیم خواهد شد.

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان گفت: کادر آموزشی مدارس سما می‌کوشند نقش متفاوت‌تری را نسبت به سایر مدارس ایفا کنند. تلاش‌هایی که سبب شده تا مدارس سمای سیرجان جز مدارس برتر استان قرار گیرند.

افزایش ۱۰ درصدی جذب دانش‌آموز در مدارس سمای سیرجان

امیررضا بازرگان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان با حضور در مدارس سما در روز آغازین سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲ از همکاری مدیران در راستای راه‌اندازی محل جدید مدارس در کمترین زمان قدردانی کرد.

به گزارش آنا، مدارس سمای سیرجان با بیش از ۲ هزار دانش‌آموز سال تحصیلی جدید را آغاز کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر