دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین کلید خورد؛

پرداخت تسهیلات ۵۷۰ میلیارد ریالی به منظور احیای دامداری هزار رأسی

پرداخت تسهیلات ۵۷۰ میلیارد ریالی به منظور احیای دامداری هزار رأسی
قرارداد تسهیلات ۵۷۰ میلیارد ریالی به منظور طرح احیای دامداری هزار رأسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین منعقد شد.
کد خبر : 869794

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، عصر روز دوشنبه سوم مهرماه ۱۴۰۲ و در محل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی قرارداد اعطای تسهیلات مرابحه به ارزش ۵۷۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال (پانصد و هفتاد میلیارد ریال) طی ۳ مرحله برای طرح "پرواربندی گوساله گوشتی هزار رأسی" فی‌مابین صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی به نمایندگی آقایان دکتر جاوید و مهندس غلام‌زاده؛ و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین به نمایندگی پهلوان افشاری منعقد شد.

این قرارداد تامین مالی اولین قرارداد از مصوبات شورای راهبردی شبکه آموزش، پژوهش و فناوری علوم کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد که به منظور ارتقای بهره‌وری امکانات و زیرساخت‌های حوزه کشاورزی و دامداری دانشگاه و در قالب الگوی هیئت عاملی از ابتدای سال ۱۴۰۲ عملیاتی گردیده است.

این تسهیلات طی سه مرحله در ماه‌های مهر و دی ۱۴۰۲ و فروردین ۱۴۰۳ در اختیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین، سرای نوآوری و هیئت عامل مربوطه قرار می‌گیرد و بازپرداخت آن پس از یک سال تنفس، در قالب ۶ قسط و طی تیرماه ۱۴۰۴ الی مهرماه ۱۴۰۵ خواهد بود.

یکی از تضامین اجرای تعهدات این قرارداد از محل ۱۲سهم تاب‌آوری دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران نزد معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر