دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
02 مهر 1402 - 13:01

بازی‌های آسیایی هانگژو| ساعی: داوران در رقابت زنده دل شیطنت کردند

بازی‌های آسیایی هانگژو| ساعی: داوران در رقابت زنده دل شیطنت کردند
رئیس فدراسیون تکواندو گفت: به نظر می‌رسد جدول مسابقه زنده‌دل جوری برنامه‌ریزی شده بود که نماینده ما بالا نیاید.
کد خبر : 869555

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، هادی ساعی پس از کسب مدال برنز توسط مرجان سلحشوری اظهار کرد: مدال خوبی به دست آوردیم اما امروز در بخش مردان داوری به ما ظلم کرد. مرجان سلحشور بازیکن خوب و توانمندی است به ویژه در بخش استاندارد، ولی در بخش ابداعی ضعیف‌تر است. در این بخش یکی دو اشتباه بد انجام داد.

رییس فدراسیون تکواندو با ابراز نارضایتی از عملکرد داوران این دوره گفت: به نظر می‌رسد جدول مسابقه زنده دل جوری برنامه ریزی شده بود که نماینده ما بالا نیاید. تا قبل از شروع مسابقه سه بار جدول را تغییر دادند ما اعتراض کردیم و حتی بخش بین الملل ما به این مساله واکنش نشان داد. نامه اعتراصی به اتحادیه آسیا نوشتیم و از آن‌ها توضیح خواستیم. یک بار گفتند بازیکن هند جابجا شده و یک بار هم گفتند به خاطر تغیر رنکینگ بوده است. ولی هیچ کدام از این مسائل توجیه قابل قبولی نیستند. متاسفانه داوری اصلا خوب نبود.

ساعی دلیل این ناداوری‌ها را عدم حضورش در دهکده عنوان کرد:، چون من و سرپرست تیم در دهکده نیستیم این مساله دردسرساز شده است. متاسفانه نتوانستیم در جلسه فنی پیش از شروع مسابقات شرکت کنیم.

 وی در خصوص نگرانی از تکرار ناداوری‌ها در مسابقات سایر نمایندگان تکواندو ایران تاکید کرد: تا جایی که من دیدم حتما در کیوروگی هم این مشکل را خواهیم داشت. داور‌ها خیلی قوی نیستند. امیدواریم این اتفاق نیفتد.

ساعی در مورد پیش‌بینی‌اش از تعداد مدال‌ها گفت: بچه‌های ما همه شانس مدال دارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر