دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

۸ مهر؛ ثبت‌نام آنلاین پذیرفته‌شدگان آزمون تخصصی دندانپزشکی

۸ مهر؛ ثبت‌نام آنلاین پذیرفته‌شدگان آزمون تخصصی دندانپزشکی
نام‌نویسی پذیرفته‌شدگان دانشگاه‌ها در سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار رشته‌های تخصصی دندانپزشکی از روز شنبه، ۸ مهر آغاز می‌شود.
کد خبر : 869534

به گزارش خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، سی و هفتمین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی ۲۹ تیر با حضور یک هزار و ۴۸۰ داوطلب برگزار شد و پس از انتشار کارنامه علمی آزمون دستیاری دندانپزشکی در ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ داوطلبان تا ۶ شهریورماه فرصت داشتند نسبت به انتخاب کد رشته/ محل مورد علاقه خود اقدام کنند.

اسامی پذیرفته‌شدگان سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته‌های تخصصی دندانپزشکی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ اول مهرماه ۱۴۰۲ در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد.

آزمون دستیاری دندانپزشکی در رشته‌های پروتز‌های دندانی، آسیب‌شناسی دهان و فک و صورت، ارتودانتیکس، اندودانتیکس، پریودانتیکس، بیماری‌های دهان و فک و صورت، جراحی دهان و فک و صورت، دندانپزشکی ترمیمی، دندانپزشکی کودکان، رادیولوژی دهان و فک و صورت، دندانپزشکی جامعه نگر و مواد دندانی برگزار شده است.

پذیرفته‌شدگان لازم است جهت ثبت‌نام، بر اساس رشته و دانشگاه محل قبولی، اصل، کپی و اسکن مدارک مورد نیاز را آماده و طبق روش و زمان‌بندی که در سامانه اینترنتی دانشگاه محل پذیرش اعلام می‌شود، عمل کنند.

نظر به این‌که زمان و نحوه ثبت‌نام در سامانه اینترنتی دانشگاه‌ها اعلام می‌شود، پذیرفته‌شدگان پیش از مراجعه حضوری به دانشگاه‌های محل قبولی، باید از روز شنبه ۸ مهرماه ۱۴۰۲ به سامانه‌های مذکور مراجعه کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر