دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
02 مهر 1402 - 09:28

بازی های آسیایی هانگژو| صعود تیم ملی ب ساحلی ایران به مرحله دوم حذفی

بازی های آسیایی هانگژو| صعود تیم ملی ب ساحلی ایران به مرحله دوم حذفی
تیم ملی والیبال ساحلی ایران دو (پورعسگری و آقاجانی) با شکست تایلند در مرحله نخست حذفی بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ به جمع هشت تیم برتر این مسابقات راه یافت.
کد خبر : 869518

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، مسابقات والیبال ساحلی نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی با شرکت ۲۷ تیم از روز دوشنبه ۲۸ شهریور آغاز شده است و تا ۶ مهر در زمین‌های ساحلی شهر نینگ‌بو ادامه دارد.

مرحله نخست حذفی این رقابت‌ها از صبح امروز (یکشنبه دوم مهر) آغاز شد و تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران نیز که با کسب سه پیروزی متوالی، بدون شکست و بدون ست باخته به‌عنوان تیم‌های اول گروه‌های F و H به جمع ۱۶ تیم برتر مسابقات راه یافته بودند، برای راهیابی به جمع هشت تیم برتر مسابقات تلاش خود را آغاز کردند.

تیم ملی ب والیبال ساحلی ایران (عباس پورعسگری – علیرضا آقاجانی) در این مرحله به مصاف تایلند دو (کاوواسایی – جونگک لانگ) رفت و دو بر صفر این تیم را شکست داد.

ملی‌پوشان ساحلی کشورمان در دو ست این مسابقه که ۳۵ دقیقه طول کشید، با امتیاز مشابه ۲۱ بر ۱۵ حریف تایلندی را شکست دادند و به جمع هشت تیم برتر مسابقات راه یافتند.

تیم ملی ب والیبال ساحلی ایران از ساعت ۷:۳۰ دقیقه فردا (دوشنبه سوم مهرماه) در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف اندونزی یک می‌رود.

تیم ملی الف والیبال ساحلی ایران (بهمن سالمی – سینا شوکتی) نیز از ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه امروز در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف ژاپن (تاکاهاشی – آگابه) می‌رود.

انتهای پیام/

ارسال نظر