دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
02 مهر 1402 - 09:26

بازی‌های آسیایی هانگژو| شکست محمودی برابر حریف کره شمالی

بازی‌های آسیایی هانگژو| شکست محمودی برابر حریف کره شمالی
در نخستین روز از رقابت‌های جودو نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی هانگژو ابوالفضل محمودی نماینده وزن منهای ۶۶ کیلوگرم مردان به مصاف حریفی از کره شمالی رفت.
کد خبر : 869517

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا،  رقابت‌های جودو بازی‌های آسیایی هانگژو از صبح امروز در استادیوم شیائوشان لین پو آغاز و طی آن ابوالفضل محمودی در وزن منهای ۶۶ برابر ریی کیومسونگ از کره شمالی قرار گرفت.

در این مسابقه نماینده کشورمان مسابقه بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت به طوری که تا ثانیه‌های آخر مبارزه حریف کره‌ای ضمن دریافت دو کارت زرد علنا نتوانست کاری از پیش ببرد، ولی در ثانیه‌های پایانی نماینده کشورمان ایپون شد تا حریف کره شمالی با این برد به دور بعد راه یابد.

در این وزن ۲۵ جودو‌کار از کشور‌های نپال، مغولستان، هنگ کنگ، تاجیکستان، ویتنام، بحرین، چین، لبنان، ازبکستان، ماکائو، ترکمنستان، کره جنوبی، کره شمالی، ایران، قزاقستان، چین، بوتان، قرقیزستان، چین تایپه، ژاپن، کویت، امارات، یمن، فیلیپین، هند و تایلند حضور دارند.

تیم ملی جودو کشورمان با ۴ نماینده مریم بربط منهای ۷۰ در بخش زنان و ابوالفضل محمودی منهای ۶۶، مهدی فتحی پور منهای ۸۱ و قاسم باغچقی منهای ۹۰ در این مسابقات حضور دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر