دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی در ۲ مهر

فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی در ۲ مهر
مدیر عامل شرکت ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران از فعالیت سیزده مرکز معاینه فنی در روز تعطیل رسمی یکشنبه ۲ مهرماه در پایتخت خبر داد.
کد خبر : 869508

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، شادی مالکی مدیر عامل شرکت ستاد معاینه فنی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت امام حسن عسگری (ع) در توضیح جزئیات خبر افزود: در روز یکشنبه ۲ مهرماه مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به صورت شبانه روزی و مراکز خاوران، امام رضا (ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام و واحد‌های سیار جیحون، دادمان، شریعتی، اتحاد، یاس فاطمی و گیلان از ساعت ۷ الی ۱۴ فعال هستند.

مالکی در خصوص فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در ایام تعطیلات رسمی هفته نخست مهرماه گفت: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید که با افزایش حجم ترافیک در شهر روبرو هستیم و ممکن است به ویژه والدین برای انجام معاینه فنی خودروی خود در روز‌های فعالیت مدارس فرصت کافی نداشته باشند لذا این مجموعه نسبت به ارائه خدمات در چند مرکز در ایام تعطیل اقدام نموده است.

گفتنی است در روز‌های تعطیل سال جهت رفاه حال شهروندان برخی از مرکز معاینه فنی فعال هستند که شهروندان می‌توانند جهت اطلاع از آخرین وضعیت کاری این مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس حاص نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر