دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

نمایش سجاد افشاریان در آستانه ۵ میلیاردی شدن

نمایش سجاد افشاریان در آستانه ۵ میلیاردی شدن
آمار هفتگی فروش و تعداد تماشاگران نمایش‌های به صحنه رفته در مجموعه تئاتر شهر تا پایان روز جمعه ۳۱ شهریور سال ۱۴۰۲ اعلام شد. نمایش «بک تو بلک» با فروش نزدیک به ۵ میلیارد تومان موفق‌ترین اثر در حال اجراست.
کد خبر : 869459

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های تالار‌های اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر تا پایان روز جمعه ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۲ اعلام شد.

نمایش «بک تو بلک» به کارگردانی سجاد افشاریان که از روز ۲۶ مردادماه در تالار اصلی با ظرفیت ۵۷۹ تماشاگر و قیمت بلیت ۲۰۰، ۱۵۰ و ۱۰۰ هزار تومان اجرای خود را آغاز کرده با مجموع ۵۳ اجرا و میزبانی از ۲۹ هزار و ۴۳ مخاطب (با احتساب بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) چهار میلیارد و ۶۷۹ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان فروش داشته است.

نمایش «سوسمار» به کارگردانی رحمت امینی نیز که از ۶ شهریور ماه اجرای خود در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۳۲ نفر و قیمت بلیت ۱۲۰ هزار تومان آغاز کرده بود با مجموع ۱۸ اجرا و ۱۶۲۹ تماشاگر به فروشی معادل ۱۶۰ میلیون و ۷۴۰ هزار تومان دست پیدا کرد.

نمایش «هیدن» به کارگردانی کوروش شاهونه که سری دوم اجرای خود را از روز ۲۷ شهریورماه در تالار قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر و قیمت بلیت ۱۵۰ هزار تومان آغاز کرده، با ۵۹ (۱۰ اجرا در این سری و ۴۹ اجرا از قبل) اجرا توانسته ۵۵۰۸ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) جلب کند و به فروشی معادل ۶۳۱ میلیون و ۸۵ هزار تومان دست پیدا کند.

نمایش سجاد افشاریان در آستانه ۵ میلیاردی شدن

نمایش «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» به کارگردانی مجید شکری از روز جمعه ۳ شهریورماه در تالار سایه با ظرفیت ۷۲ نفر و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان به صحنه رفت و با مجموع ۲۱ اجرا، توانسته ۸۳۷ تماشاگر را به سالن بکشاند و با فروشی معادل ۵۱ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان به اجرای خود ادامه دهد.

همچنین نمایش «آوینیون» به کارگردانی حسن معینی از روز جمعه ۳ شهریورماه در تالار سایه با ظرفیت ۷۲ نفر و قیمت بلیت ۱۱۰ هزار تومان اجرای خود را آغاز کرده و با مجموع ۲۰ اجرا، توانست ۱۱۰۲ تماشاگر جلب کند و فروشی معادل ۹۱ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان داشته باشد.

نمایش «تفنگ‌های کارار» نیز که از روز ۲۶ شهریورماه در کارگاه نمایش با ظرفیت صندلی ۲۶ نفر، قیمت بلیت ۷۰ هزارتومان و مدت زمان ۶۵ دقیقه روی صحنه رفته است تا روز جمعه ۳۱ شهریورماه با ۶ اجرا و جذب ۱۴۰ تماشاگر توانسته به فروش ۶ میلیون و ۶۵۰ هزار تومانی دست پیدا کند و تا ۱۴ مهرماه به اجرای خود ادامه دهد.

انتهای پیام/

ارسال نظر