دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
01 مهر 1402 - 13:56

باید برای آینده کشور نیروی انسانی تربیت کنیم

باید برای آینده کشور نیروی انسانی تربیت کنیم
فرمانده بسیج دانش‌آموزی سپاه کاشان گفت: مردم پایه و اساس حاکمیت دینی کشور هستند؛ بنابراین باید این نیروی انسانی را برای آینده تربیت کنیم.
کد خبر : 869439

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری علم و فناوری آنا، علی اصغر صدوقی در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید هنرستان سمای کاشان در جمع معلمان و دانش‌آموزان گفت: در جنگ شناختی دشمن، خط حمله دشمن آموزش و پرورش و دانش‌آموزان به‌خصوص دختران بوده است.

وی اضافه کرد: هدف دشمن از تحرکات اخیر براندازی بود، شاید جایی ضربه خوردیم و آسیب دیدیم؛ اما وقتی به مراسم مذهبی نگاه می‌کنیم با وجود تلاش دشمنان استقبال مردم به‌خصوص نسل نوجوان و جوان از این مراسم بسیار پرشورتر از سال‌های قبل بوده و دشمن نتوانسته راه به جایی ببرد.

فرمانده بسیج دانش‌آموزی شهید فهمیده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کاشان با تأکید بر اینکه استکبار جهانی، انگلیس، آلمان، فرانسه و سایر کشور‌ها پای کار بودند که نظام اسلامی ما را از بین ببرند، ادامه داد: مسئولان و معلمان در آموزش و پرورش با القائاتی که دشمن ایجاد کرده، در میدان مانده و مجاهدت کرده‌اند و باید نسبت به روشنگری و تبیین مسائل اقدام کنند و دقت داشته باشند که سرعت این بصیرت‌افزایی باید بیش از گذشته باشد.

صدوقی افزود: معلمان باید پای کار باشند و پاسخگوی شبهات دانش‌آموزان باشند، پایه و اساس حاکمیت دینی کشور مردم هستند؛ بنابراین باید این نیروی انسانی را برای آینده کشور تربیت کنیم و خدای ناکرده دانش‌آموزی با عملکرد نادرست معلمی به بیراهه هدایت نشود.

وی متذکر شد: جایی که دشمن هدف گرفته، دانش‌آموزان هستند و باید بسیار جدی روی این موضوع کار شود؛ چراکه دانش‌آموزان نیرو‌ها و مسئولان آینده این نظام هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر