دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
01 مهر 1402 - 13:41
مدیرعامل بانک رفاه کارگران تاکید کرد:

بشریت طعم شیرین عدالت را با ظهور حضرت ولی عصر(عج) خواهد چشید

بشریت طعم شیرین عدالت را با ظهور حضرت ولی عصر(عج) خواهد چشید
دکتر اسماعیل للـه‌گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران به مناسبت فرا رسیدن شهادت امام حسن عسکری(ع) و آغاز امامت حضرت ولی‌عصر(عج) پیامی صادر کرد.
کد خبر : 869438

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم وفناوری آنا به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است:  

زندگی کوتاه اما پر برکت امام حسن عسکری (ع)، امام یازدهم شیعیان نمونه ای تحسین برانگیز از تلاش در مسیر اهداف و آرمان های والای دین مبین اسلام با وجود همه محدودیت ها و سخت گیری های حاکمان وقت بود. زندگی آن حضرت، مملو از تلاش و جهاد در راه تبلیغ معارف دینی بود و شاگردان بسیاری در مکتب او تربیت یافتند.

در آن دوران سخت، ایشان و یارانش در فراهم کردن زمینه ورود شیعیان برای عصر غیبت و آماده کردن آن ها برای پذیرش این حکم و فرمان الهی، نقش مهم و حیاتی داشتند و سرانجام شهادت آن امام همام با آغاز دوران امامت حضرت ولی عصر(عج)، مصادف شد.

آغاز امامت مهدی موعود (عج) سرآغاز دورانی است که با ظهور آن حضرت، بشریت طعم شیرین عدالت و صلح جهانی را خواهد چشید و مستضعفان جهان وارث زمین می شوند.

امید که بتوانیم با الگو قرار دادن زندگی ائمه اطهار بتوانیم در راه خدمت رسانی به هموطنان بیش از پیش گام های مؤثری برداریم.

معتقدیم و ایمان داریم که سرآغاز دوران امامت آن بزرگوار با ظهورش کامل می شود، ظلم و بیداد گری را از جهان هستی می زداید و حکومتی بر اساس عدل و انصاف بنیان می گذارد.

نهم ربیع‌الاول، سالروز ولایت عهدی و سرآغاز بیعت با آخرین سحاب رحمت، حضرت مهدی موعود (عج) و روز تجلی حاکمیت حق و حقیقت، بر شیفتگان عدالت و مهربانی مبارک باد.

اسماعیل للـه‌گانی

انتهای پیام/

ارسال نظر