دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
31 شهريور 1402 - 16:25

مخبر: امسال تمام کاغذ موردنیاز کتب درسی از داخل تأمین شد

مخبر: امسال تمام کاغذ موردنیاز کتب درسی از داخل تأمین شد
معاون اول رئیس‌جمهور تأمین تمام کاغذ موردنیاز چاپ کتب درسی برای سال جاری در داخل کشور را یک موفقیت بزرگ خواند و اظهار امیدواری کرد با حمایت از تولید کاغذ در داخل کشور به‌زودی بتوان در زمینه تأمین کاغذ، به عنوان یک ماده اولیه مهم برای لوازم‌التحریر نیز خودکفا شد و قیمت‌ها را بهبود داد.
کد خبر : 869326

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمد مخبر، معاون اول رئیس‌جمهور امروز در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حضور یافت و از غرفه‌های مختلف نمایشگاه لوازم‌التحریر ایرانیِ "ایران نوشت" بازدید کرد.

او در این بازدید با ابراز خشنودی از استقبال خوب تهرانی‌ها از تولیدات ایرانی، در گفتگو با تعدادی از ۲۰۰ تولیدکننده داخلی که در این نمایشگاه شرکت کرده بودند، وضعیت تولید انواع مختلف نوشت‌افزار و کالاهای مرتبط را بررسی کرد و برای رفع برخی مشکلات آنها قول مساعدت داد.

مخبر تأمین تمام کاغذ موردنیاز چاپ کتب درسی برای سال جاری در داخل کشور را یک موفقیت بزرگ خواند و اظهار امیدواری کرد با حمایت از تولید کاغذ در داخل کشور به‌زودی بتوان در زمینه تأمین کاغذ، به عنوان یک ماده اولیه مهم برای لوازم‌التحریر نیز خودکفا شد و قیمت‌ها را بهبود داد.
 
او استقبال از این نمایشگاه و نوشت‌افزار ایرانی را نشانه ذائقه سازی مناسب بر اساس فرهنگ ایرانی اسلامی و همچنین قیمت‌گذاری و کیفیت مناسب دانست و از عزم جدی دولت برای حمایت و تداوم این وضعیت خبر داد.

معاون اول رئیس‌جمهور در حین این بازدید با تعدادی از خریداران و شهروندان حاضر در نمایشگاه نیز به گفتگو پرداخت و وضعیت کیفیت، فراوانی و قیمت‌ها را در بازار لوازم‌التحریر جویا شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر