دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
29 شهريور 1402 - 13:16

تمام پرواز‌ها از ایران به مقصد ارمنستان و آذربایجان لغو شد

تمام پرواز‌ها از ایران به مقصد ارمنستان و آذربایجان لغو شد
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با هدف حفظ ایمنی مسافران تمام پرواز‌های بین ایران و دو کشور ارمنستان و آذربایجان تا اطلاع ثانوی لغو شد.
کد خبر : 869055

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمد محمدی بخش گفت: به دلیل شرایط خاص منطقه و مطابق نوتام (هشدار) سازمان هواپیمایی، انجام تمامی پرواز‌ها بین ایران و ارمنستان و بین ایران و جمهوری آذربایجان از امروز (چهارشنبه ۲۹ شهریور) تا اطلاع ثانوی لغو می‌شود.

وی افزود: این تصمیم که با هدف حفظ جان مسافران و انجام سفر‌های هوایی با حفظ ایمنی کامل گرفته شده است و از سوی شرکت‌های هواپیمایی به اطلاع مسافران خواهد رسید.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص چگونگی بازگشت هزینه پرواز‌های لغو شده به مسافران گفت: در شرایط خاص مطابق قانون آیین‌نامه مسافر رفتار خواهد شد.

هم‌زمان با تشدید درگیری‌ها در قره‌باغ دبیرکل سازمان ملل بر برقراری آتش‌بس فوری، پایان درگیری‌ها و پایبندی جدی‌تر به آتش بس سال ۲۰۲۰ و اصول قوانین بشر دوستانه بین‌المللی تاکید کرد.

جدیدترین اخبار از تحولات در قره‌باغ حاکی از آن است که جدایی طلبان قره‌باغ با پیشنهاد فرماندهی صلح‌بانی روسیه در خصوص آتش بس از ساعت ۱۳ امروز موافقت کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر