دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

پرداخت شهریه دانشگاه از محل مشارکت در «طرح پویش»

پرداخت شهریه دانشگاه از محل مشارکت در «طرح پویش»
رئیس مرکز حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: طرح پویش یکی از طرح‌های مهم دانشگاه آزاد اسلامی برای خانواده‌ها و دانشجویان است و مسئله مهارت‌آموزی یک مسئله مهم و جدی در دانشگاه است که باعث می‌شود بخشی از شهریه دانشجویان تأمین شود.
کد خبر : 868913

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با حضور علی سروری مجد مشاور رئیس دانشگاه و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها در واحد شهرکرد برگزار شد.

سروری مجد در این نشست تأکید بر اینکه خدمت به دانشگاه، خدمت به مردم است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه حل مسئله و از مردم برای مردم است و باید در خدمت مردم باشد. باید از توانمندی‌های دانشگاه آزاد اسلامی برای تربیت نسل جوان، معرفی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و گسترش فضای انقلابی در جامعه استفاده کنیم.

او با قدردانی از مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، افزود: مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری نسبت به گذشته پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای داشته است.

سروری مجد اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با هدف تأمین مسکن و در راستای شعار دولت مبنی بر تولید مسکن ملی برای اقشار مردم، با تشکیل تعاونی‌های مسکن و تفاهم نامه با وزارت راه و شهرسازی و همت مدیران مختلف کشوری و استانی به دنبال این است که بتواند از ظرفیت‌ها و امکاناتی که در اختیار دارد هر چه زودتر تأمین مسکن استادان و کارکنان را عملیاتی کند.

مشاور رئیس دانشگاه و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با وجود امکانات و پتانسیل‌های ارزشمندی که در اختیار دارد، در جهت ارتقای منابع انسانی و منابع کارگاهی و آزمایشگاهی از این ظرفیت‌ها در راه رشد و توسعه استان به خوبی استفاده کرده است و راه روشنی پیش رو دارد.

سروری مجد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: طرح پویش یکی از طرح‌های مهم دانشگاه آزاد اسلامی برای خانواده‌ها و دانشجویان است و مسئله مهارت آموزی یک مسئله مهم و جدی در دانشگاه است. شعار هر دانشجو یک تخصص، یک مهارت به استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شده است و انتظار می‌رود مدیران استانی از ظرفیت‌های خود در زمینه‌های صنعتی و کشاورزی به خوبی استفاده کنند.

سروری مجد در پایان بیان کرد: با اجرای این طرح، دانشجویان ضمن اینکه مهارت می‌آموزند می‌توانند بخشی از شهریه تحصیلی خود را تأمین کنند و برای ادامه تحصیل و معیشت، به اقتصاد خانواده هایشان کمک کنند.

ادای احترام به مقام والای پنج شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد و دیدار با پدر و مادر دانشجوی شهید مدافع امنیت شهید محمد گودرزی شهرکی و نامگذاری سالن ورزشی دانشگاه به نام این شهید والامقام، بازدید از مرکز هدایت تحصیلی و مشاوره رایگان سطح شهر، بازدید از مجموعه آزمایشگاه‌ها، بازدید از مزرعه آموزشی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد، بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد فارسان، دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری، دیدار با مدیرکل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختیاری از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه مشاور رئیس دانشگاه و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها به شهرکرد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر