دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
21 شهريور 1402 - 14:58

دانشگاه آزاد امیدیه در مسیر کسب درآمد‌های غیرشهریه‌ای

دانشگاه آزاد امیدیه در مسیر کسب درآمد‌های غیرشهریه‌ای
رئیس دانشگاه آزاد امیدیه عنوان کرد: توان خود را برای استفاده از امکانات دانشگاه در راستای خدمات‌رسانی به اقشار جامعه و کسب درآمد‌های غیرشهریه‌ای به کار می‌گیریم.
کد خبر : 867724

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری علم و فناوری آنا، مرکز مشاوره و امور روانشناختی دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه با حضور علی افروس رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان و جمعی از مسئولان شهرستان امیدیه گشایش یافت.

مرکز مشاوره و امور روانشناختی با مساحتی به متراژ ۲۰۰ متر مربع در یکی از ساختمان‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه در سطح شهرستان افتتاح شد.

دانشگاه آزاد اسلامی امیدیه در مسیر کسب درآمد‌های غیرشهریه‌ای حرکت می‌کند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه در حاشیه این مراسم اظهار کرد:: خدمتگزاری به مردم و جلب رضایت آنان مهم‌ترین وظیفه ما و نهاد‌های دولتی است و دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه با توجه به امکانات و ظرفیت بالای موجود تصمیم به ارائه خدمات گرفته و با همکاری فرماندار و سایر ادارات این پروژه را در جریان ساخت و بهره‌برداری قرار داد.

محمد بهروزیان‌نژاد عنوان کرد: این ایده از بهمن سال ۱۴۰۱ ایجاد شد و در نیمه نخست امسال حمایت‌های خوبی از سوی فرمانداری و سایر دستگاه‌های اجرایی شهرستان امیدیه از این دانشگاه صورت گرفته و تمام توان خود را برای استفاده از امکانات دانشگاه در راستای خدمات‌رسانی به اقشار جامعه و کسب درآمد‌های غیرشهریه‌ای می‌کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان هم در حاشیه گشایش طرح عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه گفت: با توجه به امکانات خاص و نیروی انسانی مجرب این دانشگاه و سایر واحد‌های دانشگاهی آماده همکاری و عقد قرارداد با تمام نهاد‌های دولتی و غیردولتی هستیم.

افروس افزود: امید است بیش از پیش دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه را در انجام طرح‌های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و پژوهشی حمایت کنیم تا شاهد توسعه و شکوفایی این دانشگاه باشیم.

جعفر سلامی فرماندار شهرستان امیدیه هم در این مراسم گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه که بزرگ‌ترین مرکز آموزشی و علمی شهرستان امیدیه است و از داشته‌ها و امکانات خود در راستای ارائه خدمات به مردم استفاده می‌کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر