دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
12 شهريور 1402 - 15:33

لزوم استفاده از مربیان و مدرسان توانمند در مجموعه مدارس سما

لزوم استفاده از مربیان و مدرسان توانمند در مجموعه مدارس سما
معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد اسلامی فارس از افزایش تعداد دانش‌آموزان مدارس سما خبر داد و استفاده از مربیان و مدرسان توانمند در مجموعه سما را حائز اهمیت دانست.
کد خبر : 866500

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری علم و فناوری آنا در حکمی از سوی محمدرضا قائدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و با موافقت معاونت علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی، محمد شعبانی به‌عنوان معاون امور مدارس استان فارس و رئیس دانشکده علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز منصوب شد.

امروز نیز مراسم تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدید امور مدارس استان فارس و رئیس دانشکده علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز با حضور حسن سلطانی معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس برگزار و شعبانی به‌عنوان معاون جدید امور مدارس استان فارس و رئیس دانشکده علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز معرفی و از تلاش‌های مجید رحیمی قدردانی شد.

معاون هماهنگی  و برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس در این نشست با اشاره به سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی و وجود شاخص‌های مختلف در این سند، کیفیت‌بخشی و داشتن فضای آموزشی مطلوب و معاونت امور مدارس سما را از نکات کلیدی و مهم این سند برشمرد و به‌کارگیری دبیران توانمند در این مدارس را از نقاط مهم ارزیابی این بخش برشمرد.

سلطانی با اشاره به نقش مجموعه مدارس سما در تربیت نسل جوان بیان کرد: با توجه به حرف‌شنوی دانش‌آموزان از دبیران و مدرسان خود در مدارس سما، این مجموعه نقش مهمی در تربیت اولیه نسل جوان به عهده دارد و این امر زمینه را برای استفاده از مربیان و مدرسان توانمند در مجموعه سما حائز اهمیت است.

وی با اشاره به وضعیت حساس و خاص سال تحصیلی جدید اظهار کرد: آغاز سال تحصیلی جدید دارای حساسیت و دقت خاصی است؛ چراکه در مدارس باید مراقبت شود که عناصر معاندی که ممکن است قصد سوءاستفاده یا آسیب زدن به محیط آموزشی را داشته باشند با اقدام‌های جدی پیشگیرانه مواجه شوند.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس با اشاره به حساسیت‌های والدین به محیط آموزشی فرزندانشان، مدارس سمای استان فارس را به لحاظ مدیران و کادر آموزشی به عنوان مدارس الگو در سطح استان فارس خواند و تبیین کرد: این الگوبودن موجب افزایش تعداد دانش‌آموزان در سنوات اخیر شده که خود مقدمه‌ای برای رضایتمندی از این مدارس محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر