دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
08 شهريور 1402 - 09:24
فرماندار ایذه:

دانشگاه آزاد اسلامی محور علمی شهرستان ایذه است

دانشگاه آزاد اسلامی محور علمی شهرستان ایذه است
حسن نبوتی گفت: ظرفیت‌های خوبی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه داریم و در واقع این واحد دانشگاهی محور علمی شهرستان ایذه است.
کد خبر : 865861

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، مرکز مشاوره امین وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه با حضور حسن نبوتی فرماندار شهرستان ایذه، علی افروس رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان و جمعی از دانشگاهیان و مسئولان این شهرستان گشایش یافت.

دانشگاه آزاد اسلامی محور علمی شهرستان ایذه است

فرماندار ایذه در این مراسم اظهار کرد: اقدامی که امروز شاهد آن هستیم دقیقاً در راستای یکی از نیاز‌های اساسی مردم شهرستان ایذه است.

حسن نبوتی افزود: ظرفیت‌های خیلی خوبی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه داریم در واقع این واحد دانشگاهی محور علمی شهرستان ایذه است و با معرفی گسترده و مناسب در جامعه مردم برای استفاده از این مرکز ترغیب خواهند شد.

علی افروس رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان نیز گفت: اکنون دانشگاه آزاد اسلامی به دانشگاه حل مسئله و مسئله محور تبدیل شده است. برای خدمت به مردم استان خوزستان با توجه به تنوع جغرافیایی و آب‌وهوا، قومیت‌ها، سلیقه‌ها و گستردگی فرهنگی می‌طلبد که دانشگاه در بحث راه‌اندازی این چنین مراکز مشاوره کمک کند و حضور پررنگی داشته باشد.

خدمات  مرکز تخصصی مشاوره روانشناختی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه هم با ارائه گزارشی از روند راه‌اندازی مرکز تخصصی مشاوره روانشناختی عنوان کرد: این مرکز تخصصی که با همکاری اداره کل بهزیستی استان خوزستان و اداره بهزیستی شهرستان ایذه به بهره‌برداری رسید، هدف‌گذاری خود را در راستای پاسخگویی به نیاز‌های شهروندان در حوزه سلامت روان و شناسایی و اولویت‌بندی آسیب‌های فرهنگی اجتماعی و... در شهرستان ایذه و حومه قرار داده است.

خسرو خیری‌زاد اضافه کرد: در این مرکز مراحل مشاوره شامل انجام تست‌های روانشناسی، مشاوره روانشناختی، مشاوره خانواده، روابط میان افراد، مشاوره تحصیلی، مشاوره ازدواج، مشاوره کارآفرینی، مشاوره ورزشی، مشاوره مذهبی و... توسط افراد مجرب به متقاضیان ارائه می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر