دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
05 شهريور 1402 - 16:33

سرمایه‌گذاری یک میلیاردی کانون سپهر جوان در خانه خلاق هومیآنا

سرمایه‌گذاری یک میلیاردی کانون سپهر جوان در خانه خلاق هومیآنا
خانه خلاق هومیآنا و کانون تبلیغاتی سپهر جوان وابسته موسسه فرهیختگان تفاهم‌نامه‌ همکاری در حوزه تولیدات رسانه‌ای امضا کردند.
کد خبر : 865449

به گزارش روابط عمومی ه‍ومیآنا، کانون تبلیغاتی سپهر جوان وابسته موسسه فرهیختگان و خانه خلاق هومیآنا با یکدیگر تفاهم‌نامه‌ همکاری امضا کردند.

بر این اساس تولید محتوای گرافیکی، تصویری و فضای مجازی مورد نیاز کانون تبلیغاتی سپهر جوان که در بسترهای تبلیغاتی دانشگاه آزاد به نمایش گذاشته می‌شود، توسط تیم های مستقر در خانه خلاق هومیآنا انجام می‌شود.

کوکبی مدیر خانه خلاق هومیآنا در خصوص تفاهم هومیآنا و کانون تبلیغاتی سپهر جوان گفت: هدف ما در این تفاهم نامه داخلی سازی انجام تبلیغات دانشگاه آزاد اسلامی است که در ابتدا با دعوت از تیم های خلاق دانشجویی دانشگاه آزاد در عرصه تبلیغات، اولین گام را در عرصه داخلی سازی انجام تبلیغات دانشگاه آزاد که از چند بخش بستر تبلیغات، تولید محتوای تبلیغاتی و... تشکیل می‌شود برداشته ایم و در تلاشیم تا از این طریق بتوانیم درآمدهای غیر شهریه‌ای دانشگاه را افزایش بدیم.

هم‌چنین علی فراهانی مدیر کانون تبلیغاتی سپهر جوان خبر داد: به زودی تبلیغات فضای مجازی رسمی دانشگاه فعال خواهد شد و در تلاشیم تا درآمدهای غیر شهریه ای دانشگاه را کمتر کنیم و از این طریق کمک حالی برای دانشگاه باشیم.

فراهانی مدیر کانون تبلیغاتی سپهر جوان در خصوص سرمایه گذاری ۱۰ میلیارد ریالی در خانه خلاق هومیآنا گفت:طبق این تفاهم نامه، سرمایه گذاری اعتباری ۱۰ میلیارد ریالی توسط کانون تبلیغاتی سپهر جوان در خانه خلاق هومیآنا از طریق تولید بخشی از محتوای تبلیغاتی و رسانه‌ای کانون تبلیغاتی سپهر جوان در هومیآنا انجام می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر