دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
01 شهريور 1402 - 21:47

تحصیل رایگان، هدیه دانشگاه آزاد اسلامی به «فرزاد بادپا»

تحصیل رایگان، هدیه دانشگاه آزاد اسلامی به «فرزاد بادپا»
دانشگاه آزاد اسلامی به پاس قدردانی از شجاعت و ازخودگذشتگی فرزاد بادپا، مجوز ادامه تحصیل رایگان را به این جوان دلاور در مقطع کارشناسی و رشته‌ دلخواه وی اعطا کرد.
کد خبر : 864868

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا از شیراز در حاشیه برگزاری دوره منطقه‌ای طرح ملی اعتلا ویژه استادان و کارکنان دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان‌های فارس، بوشهر، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد از جوان دلاور غرورآفرین در حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ، تجلیل شد.

در این مراسم که با اعطای هدایایی از سوی هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی شیراز همراه بود، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس ب گرامیداشت اقدام شجاعانه و دلیرانه فرزاد بادپا در خلع سلاح تروریست مهاجم به حرم مطهر شاه‌چراغ اظهار کرد: اگر از خودگذشتگی و دلاوررمردی این جوان استان فارس نبود چه بسا شاهد تعداد شهدای کثیری در این حادثه تروریستی بودیم. 

محمدرضا قائدی به پاس قدردانی از شجاعت و از خودگذشتگی فرزاد بادپا از اعطای مجوز ادامه تحصیل رایگان به این جوان دلاور در مقطع کارشناسی هر یک از رشته‌های دلخواه وی در دانشگاه آزاد اسلامی شیراز خبر داد.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس تحصیل رایگان فرزند این دلاور مرد خطه نورآباد ممسنی استان فارس را در هر یک از مقاطع تحصیلی مدارس سمای دانشگاه آزاد اسلامی شیراز متقبل شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر