دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
29 مرداد 1402 - 00:03

ساخت دستگاه کاربردی در فیزیوتراپی بر پایه لیزر

ساخت دستگاه کاربردی در فیزیوتراپی بر پایه لیزر
دستگاه کاربردی در فیزیوتراپی بر پایه لیزر در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر تولید شد.
کد خبر : 863756

حمیدرضا خدایی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر با توجه به فعالیت شرکت دانش‌بنیان مستقر در مرکز رشد این دانشگاه به خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا گفت: جوانان مستقر در مرکز رشد واحد شاهین‌شهر، سال گذشته موفق به تولید دستگاه حکاکی روی سنگ بر پایه فناوری لیزر شدند.

وی توضیح داد: این محصول فناورانه در نمایشگاه عصر امید مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت. این گروه شرکت دانش‌بنیان در اقدام بعدی خود که ماه گذشته به سرانجام رسید با ورود به حوزه‌ درمان و علوم پزشکی دستگاه دیگری بر پایه لیزر تولید کردند که علاوه بر دارابودن برتری‌های نسبی به انواع خارجی آن به صورت کاملاً کاربردی در فیزیوتراپی؛ درمان و کاهش برخی درد‌های نسوج و بافت‌های مختلف قابلیت استفاده دارد.

ساخت دستگاه کاربردی در فیزیوتراپی بر پایه لیزر

خدایی افزود: اکنون در حال اطلاع‌رسانی، بازاریابی و شرکت دستگاه تولیدشده در نمایشگاه‌های مختلف هستیم، هرچند که مقایسه تجاری و فناورانه این دستگاه، نشان از بازاریابی مناسب آن دارد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر با تشکر از فناوران شرکت دانش‌بنیان مستقر در مرکز رشد این دانشگاه به واسطه تلاش‌های پیوسته در تولید دومین دستگاه فناورانه گفت: مرکز رشد واحد شاهین‌شهر موفق شده است که گواهی سطح سه مراکز رشد را از دانشگاه آزاد اسلامی اخذ کند و همگی در تلاش هستیم که در سال آینده بتوانیم گواهی دریافتی را ارتقا دهیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر