دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
رتبه یک کنکور انسانی ۱۴۰۲ در گفت‌وگو با آنا: 

هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم/ انتظار رتبه اول را نداشتم

هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم  انتظار رتبه اول را نداشتم
رتبه یک کنکور انسانی ۱۴۰۲ گفت: هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم و فکر نمی‌کردم رتبه اول شوم. 
کد خبر : 863508

مهدی نیکوکار رتبه یک کنکور انسانی ۱۴۰۲ در گفت‌وگو با خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، درباره موفقیتش در کنکور گفت: از سال دهم برای موفقیت در کنکور برنامه‌ریزی و مطالعه را به صورت جدی آغاز کردم. 

وی افزود: روزانه برای کنکور مطالعه می‌کردم و ساعت آن را افزایش می‌دادم، حتی در روز‌های تعطیل هم فرصت را غنیمت می‌شمردم، البته اوقات فراغت هم داشتم. 

نیکوکار با بیان اینکه از مدرسه سمپاد با معدل ۱۹.۷۳ فارغ‌التحصیل شده‌ام، تاکید کرد: قصد ادامه تحصیل در رشته علوم قضائی و حقوق را در دانشگاه تهران دارم و تلاش و هدفم در قبولی کنکور بود، اما فکر رتبه کنکور را هم نمی‌کردم. 

رتبه یک کنکور انسانی ۱۴۰۲ افزود: از آنجایی که مدال طلای المپیاد را داشتم و از کنکور معاف بودم، اما در نوبت دی ماه کنکور شرکت کردم. 

نیکوکار اضافه کرد: مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی از سال دهم هنوز به تصویب نرسیده بود و بنده دروس عمومی را هم مطالعه کرده بودم، سوابق تحصیلی ضربه بزرگی را به داوطلب را وارد می‌کند و با اعلام تراز کنکور و سوابق تحصیلی این قضیه برایم ثابت شد؛ چرا که شاهد تقلب‌هایی زیادی در امتحانات نهایی بوده‌‌ام. 

وی بیان کرد: به داوطلبان کنکور پیشنهاد می‌کنم که وارد حواشی نشوند و فقط روی اهداف خود متمرکز باشند. 

رتبه یک کنکور افزود: در کلاس‌های کنکوری شرکت نکردم و فقط در برخی آزمون‌ها حضور داشتم و از برخی کتاب‌های تست استفاده کردم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته