دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
13 تير 1402 - 08:55

محفل شعر «غدیر تا مباهله» برگزار می‌شود

محفل شعر «غدیر تا مباهله» برگزار می‌شود
به همت مرکز آفرینش‌های ادبی محفل ‌شعر غدیر تا مباهله «آستان مهر» ‌در ایام پر خیر و برکت عید غدیر خم و با حضور اساتید و علاقه‌مندان شعر آیینی روز شنبه 17 تیرماه در تالار مهر حوزه هنری برگزار می‌شود.
کد خبر : 856130

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، به همت مرکز آفرینش‌های ادبی محفل ‌شعر غدیر تا مباهله «آستان مهر» ‌در ایام پر خیر و برکت عید غدیر خم و با حضور اساتید و علاقه‌مندان شعر آیینی روز شنبه 17 تیرماه در تالار مهر حوزه هنری برگزار می‌شود.

این محفل شعر با حضور و شعرخوانی علی انسانی، احمد بابایی، آرش شفاعی، قاسم صرافان، محمدرضا طهماسبی، محمد حسین ملکیان، مجید تال، نغمه مستشار نظامی، بشری صاحبی و با اجرای محمود حبیبی کسبی برگزار می‌شود.همچنین از برنامه های جنبی این محفل اجرای دف‌نوازی توسط حافظ ایمانی و آوازخوانی سید محسن حسینی و حسین روزبهانی است.

لازم به ذکر است که محفل شعر «آستان مهر» محفلی گرم و صمیمی به ابتکار مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه‌هنری است که شاعران پیشکسوت و جوان در مناسبت‌های آیینی مختلف گرد هم می‌آیند و سروده‌‌های خود را برای حاضران و مخاطبان می‌خوانند.

محفل شعر «غدیر تا مباهله» روز شنبه 17 تیرماه ساعت 17 در سالن مهر حوزه هنری برگزار می‌شود و حضور برای عموم علاقه‌مندان به شعر آزاد است.

انتهای پیام/

ارسال نظر