دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

نسخه سیاه‌پوست «کاپیتان آمریکا»، روی پرده نقره‌ای

نسخه سیاه‌پوست «کاپیتان آمریکا»، روی پرده نقره‌ای
مراحل فیلمبرداری قسمت چهارم مجموعه فیلم‌های ابرقهرمانی «کاپیتان آمریکا» در حالی به پایان رسید که در این قسمت یک بازیگر سیاه‌پوست این شخصیت را به تصویر می‌کشد.
کد خبر : 855887

به گزارش گروه فرهنگ و جا خبرنگارمعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، مراحل فیلمبرداری قسمت چهارم از مجموعه فیلم‌های «کاپیتان آمریکا» رسما به پایان رسید.

فیلم جدید این شخصیت که با عنوان «کاپیتان آمریکا: دنیای جدید شجاع» (Captain America: Brave New World) تولید شده است، یکی از آثار مهم در فاز پنجم دنیای سینمایی مارول به حساب می‌آید، فازی که اخیرا با اکران قسمت جدید شخصیت «مرد مورچه‌ای» آغاز شد و بسیاری از طرفداران آثار ابرقهرمانی در انتظار آن هستند.

مراحل فیلمبرداری قسمت جدید «کاپیتان آمریکا» از فروردین امسال در آتلانتا کلید خورد، اما به دلیل اعتصابات به وجود آمده در هالیوود و حواشی مختلف، پروسه تولید آن نیز با وقفه‌هایی همراه بود. تا اینکه در نهایت، با انتشار عکسی از فیلمبردار پروژه، مشخص شد کار فیلمبرداری به اتمام رسیده و حالا این فیلم وارد مراحل پس از تولید شده است.

کرامر مورگنتاو، فیلمبردار این اثر که یکی از مدیران فیلمبرداری شناخته شده هالیوود محسوب می‌شود و در فیلم‌ها و سریال‌های مهمی همچون «بازی تاج و تخت»، «ترمیناتور»، «ثور»، «کرید» و... حضور داشته است، با انتشار تصویری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، از اتمام پروسه فیلم‌برداری «کاپیتان آمریکا: دنیای جدید شجاع» خبر داد، اما اطلاعات بیشتری را در اختیار مخاطبانش قرار نداد. مورگنتاو عکسی از کلاکت آخرین روز فیلم‌برداری این این پروژه را در صفحه خود به اشتراک گذاشت و برای دنبال‌کنندگانش نوشت که نسخه این فیلم هم پیچیده شد!

نسخه سیاه‌پوست «کاپیتان آمریکا»، روی پرده نقره‌ای

اولین کاپیتان آمریکای سیاه پوست

این قسمت از مجموعه آثار شخصیت کمیک «کاپیتان آمریکا» اولین قسمت از آن است که استیو راجرز (با بازی کریس ایوانز) در آن نقش کاپیتان آمریکا را بازی نمی‌کند و این بار دوست و همراه قدیمی او یعنی سم ویلسون (با بازی آنتونی مکی) قرار است ایفاگر این نقش باشد. اگرچه پیش از این و در سریال «فالکون و سرباز زمستان» با چالش‌های اولیه سم در این جایگاه جدید مواجه شدیم، اما این بار طرفداران سرسخت دنیای سینمایی مارول قرار است او را روی پرده نقره‌ای ببینند و باید ببینیم که چه واکنشی نسبت به این حضور نشان خواهند داد.

فیلم «کاپیتان آمریکا: دنیای جدید شجاع»، همچون دیگر آثار این کمپانی به دلیل اعتصابات به وجود آمده در هالیوود با مشکلات فراوانی پروسه تولید خود را به پایان رساند و طبق اعلام کمپانی مارول، این اثر هم در موعد مقرر اولیه یعنی اردیبهشت سال آینده به اکران درنمی‌آید. در تقویم جدید این کمپانی زمان اکران فیلم «کاپیتان آمریکا» ۲۶ ژوئیه ۲۰۲۴ (۵ مرداد ۱۴۰۳) به ثبت رسیده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر