دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

سرپرست جدید موزه هنرهای معاصر منصوب شد

سرپرست جدید موزه هنرهای معاصر منصوب شد
معاون هنری وزیر فرهنگ، خراسانی‌زاده را به عنوان سرپرست موزه هنر‌های معاصر منصوب کرد.
کد خبر : 855126
به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمود سالاری معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکمی محمد خراسانی‌زاده، مدیر کل هنرهای تجسمی را به عنوان سرپرست موزه هنرهای معاصر منصوب کرد.

متن حکم به شرح زیر است:«باسمه تعالی، جناب آقای دکتر محمد خراسانی‌زاده، با توجه به استعفای آقای عبادرضا اسلامی کولایی و نظربه اهمیت موزه هنر‌های معاصر بدین وسیله جناب‌عالی را به‌عنوان سرپرست موزه منصوب می‌کنم. در همین راستا باتوجه به آنکه موزه هنر‌های معاصر زیرمجموعه اداره کل هنر‌های تجسمی است توقع دارم با انتصاب مدیری توانمند در کنار حفاظت و معرفی گنجینه آثار گران‌سنگ آن، ضمن حفظ شأن و جایگاه این موزه ارزشمند، امکان بهره‌برداری بیش از پیش هنرمندان، نخبگان، پژوهشگران و عموم علاقمندان هنر‌های تجسمی فراهم شده و موزه هنر‌های معاصر تهران در سطح ملی و بین المللی، نقش‌آفرینی درخشانی داشته باشد.

شایسته است بابت تلاش‌های ارزنده جناب آقای عبادرضااسلامی کولایی در طی حدود پانزده ماه ریاست موزه، سپاسگزاری نمایم.
توفیقات شما و ایشان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تحت عنایت حضرت بقیه الله الاعظم (عج) از خداوند منان خواستارم»

گفتنی است، محمد خراسانی زاده، متولد سال ۱۳۶۴ و دانش آموخته دکترای «تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر اسلامی» از دانشکده هنر دانشگاه شاهد و عضو هیئت علمی این دانشگاه است. تدریس دروس هنر و راهنمایی پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد، نگارش ۱۲ مقاله علمی پژوهشی در زمینه‌های هنر و رسانه، داوری مقالات، پایان‌نامه‌ها و جشنواره‌های هنری نیز از دیگر فعالیت‌های او است. وی علاوه بر طراحی صنعتی، در حوزه گرافیک به عنوان طراح و مدیر هنری فعالیت داشته است. خراسانی‌زاده پیش از این سوابق اجرایی، چون مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و دبیر شورا‌های فرهنگ عمومی و اطلاع رسانی این استان، معاون آموزش و امور استان‌های سازمان فضای مجازی سراج، دبیر و سخنگوی چهار دوره نمایشگاه‌های رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی و... را برعهده داشته است.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

ارسال نظر